Zatrzymany boski czas…

źródło
Udałam się ostatnio na sesję na peronie PKP.  Wraz z przyjaciółkami ukazałyśmy zegar ze zdjęcia obok jako myśl przewodnią, dlaczego? To proste: robimy zdjęcia, aby mieć wspomnienia, i jak na razie nam się to udaje.
źródło

Tamtego dnia poznałyśmy nowych ludzi, ale i dobrze się bawiłyśmy. Jak zawsze, na zdjęciach zachowały się i uczucia, które pozwalają odświeżyć wspomnienia po kilku latach. Pierwszy raz udało mi się na zdjęciach uchwycić zazdrość, złość, ale i przyjaźń. To nie jest łatwe, bo trzeba wybrać najlepsze momenty. Oraz dobrych modeli, bo bez nich nic by nie wyszło. Mnie udaje się na takich trafiać, i to nie tylko na peronie; sama też raz stałam się modelką, i to całkiem przypadkiem, bo zdjęcie znalazłam dopiero 3 miesiące po zdarzeniu. Fotograf uchwycił moment skruchy na misteriach w Kalwarii Zebrzydowskiej. Zawsze chciałam coś takiego uczynić, ale nie trafiłam na odpowiedni moment.

Podsumowując, fotografia nie jest już tylko obrazkiem, ale uczuciem i wspomnieniem. Wynalazcę fotografii powinniśmy całować po stopach.

Teraz zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć.

źródło

źródło
źródło

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia