Patronat czas zacząć!

Kochani, 

rozpoczynamy naszą działalność związaną z patronatem medialnym i planujemy objąć nim publikację pt. Historia pewnego narzeczeństwa, zapowiedź wydawnictwa Prozami. 

Kilka słów o autorce

zdjęcie nadesłane przez Wydawcę
Danka Braun urodziła się w Olkuszu, ale od lat mieszka w Krakowie. Ukończyła prawo i administrację na Uniwersytecie Jagiellońskim, a doświadczenie zdobywała, pracując w urzędzie skarbowym czy Hucie im. Lenina. Oprócz tego pracowała w sklepach i solariach. Mentalnie ma o dwadzieścia lat mniej, niż wskazuje na to metryka. Obecnie jest szczęśliwą żoną wciąż tego samego męża i matką dwóch przystojnych synów. Jej pasją jest czytanie i oglądanie Gotowych na wszystko, ponadto uwielbia rozwiązywać krzyżówki. Swój czas konsekwentnie dzieli między dom a pracę w biurze rachunkowym, które prowadzi wraz z mężem. W natłoku codziennych obowiązków znajduje jednak czas na pisanie, za co w jej stronę składamy ukłon.

 A teraz co nieco o naszej perełce

zdjęcie nadesłane przez Wydawcę
Historia pewnego narzeczeństwa

Autor: Danka Braun
Gatunek: powieść obyczajowa
Wydawnictwo: Prozami
Data premiery:  24 października 2014 r.
Krzysztof wkracza w dorosłość. W pewnym sensie można w nim dostrzec podobieństwo do ojca, gdyż jest równie przystojny i inteligentny. Będąc w klasie maturalnej syn Renaty i Roberta zakochuje się w, zdaniem rodziców, nieodpowiedniej dziewczynie; staje się wówczas chłodny, opryskliwy i zaniedbuje naukę. Z racji tego, że żadne rozmowy nie przynoszą pożądanych efektów, rodzice postanawiają uknuć misterną intrygę… 
Tymczasem teściowa Renaty wraca z Australii, by odbudować dawne stosunki z nią. Ta dosyć szybko oswaja się z jej obecnością i obdarza ją sympatią, jednak Renata nie potrafi jej do końca zaufać. 
Czy intuicja Renaty stanie się dobrą towarzyszką i czy jej obawy okażą się słuszne?
Na te i inne pytanie odpowie Historia pewnego narzeczeństwa
Ciekawie, prawda? Tym bardziej że zapewne nie jest to cukierkowa historia dwojga zakochanych w sobie ludzi, ale prawdziwa opowieść o sile miłości, o namiętności i pożądaniu, które niekiedy przejmują władzę nad naszymi ludzkimi potrzebami, oraz o życiu, którego ścieżkami kroczymy i które każdy z nas na swój sposób próbuje maksymalnie wykorzystać, by w ostatecznym rozrachunku nie okazało się, że zostało zmarnowane.
Dalsze informacje będziemy publikować sukcesywnie. 

Za propozycję współpracy serdecznie dziękujemy wydawnictwu 
http://www.prozami.pl/

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia