Redakcyjne czilowanie

źródło

Kochani, 

październik zbliża się wielkimi krokami, Redakcja rozkwita, osiąga coraz lepsze wyniki oraz zyskuje nowych wspaniałych recenzentów. Wciąż działamy, tworząc różnorodne cykle tematyczne, tak aby umilić wam czas wypełniony szkolnym bałaganem.

Początek października będzie również początkiem dwóch inicjatyw: Leniwej Essentii oraz Migawki. W każdą niedzielę będziecie mieli okazję nadrobić swoje czytelnicze zaległości, będziemy wam bowiem przypominać, co takiego działo się w Essentii przez cały tydzień. 
Nowości nowościami, ale musimy wam przekazać ważną informację. Otóż na początku nowego miesiąca wprowadzimy Dzienną dwójkę. Z nazwy możecie wywnioskować, że będzie ona dotyczyć liczby tekstów publikowanych na stronie głównej w ciągu całego dnia. Jeden tekst ukaże się o godzinie 13:00, drugi o 18:00. Wprowadzenie takiego trybu pozwoli wam lepiej odnaleźć się w redakcyjnych nowinkach. 
Ponadto pragniemy poinformować, że nasze promotorki, Klaudia i Kasia, nawiązały współpracę z wydawnictwem MG i niebawem wśród naszych patronackich nowości znajdą się Cytaty najpiękniejsze Williama Szekspira oraz Bracia Karamazow Fiodora Dostojewskiego.

To tyle. Jesienna rekrutacja minęła, a zimowa… w grudniu 🙂

Ściskamy gorąco!

Leave a commentangelikazdunkiewiczkaczor

8 lat ago

Dzienna dwójka to doskonały pomysł, bardzo lubię systematykę w blogach 😉

Anonimowy

8 lat ago

"Redakcja" i tylko dwa teksty dziennie? Jakoś mało, według mnie. Miałam nadzieję, że macie tylko zastój i dlatego tak malo wstawiacie teraz tekstów.

Powodzenia życzę! 🙂

redakcja

8 lat ago

Tak, REDAKCJA i dwa teksty dziennie, ponieważ chcemy, aby nasi czytelnicy mogli się z nimi sukcesywnie zapoznawać. Nie zamierzamy dodawać dziesięciu tekstów, tylko, jak wspomina Lustro Rzeczywistości, usystematyzować blog.
Zachęcamy do przeglądania naszej strony i pozdrawiamy!
Zarząd Redakcji Essentia

Subskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia