Zostań i zaczaruj mnie…

Kochani,

dziś ogłaszamy niespodziewany konkurs, ponieważ zebraliśmy dwa nadprogramowe egzemplarze książek.

Mamy więc w zanadrzu Zaczaruj mnie oraz Zostań, jeśli kochasz

Osoby, które chciałyby otrzymać paczuszkę z tymi dwiema książeczkami oraz niespodzianką redakcyjną, proszone są o:

1. zgłoszenie się w komentarzu
2. podanie swojego adresu e-mail
3. odpowiedzenie na pytanie konkursowe

Jakie książki sprawiają, że po twoich policzkach spływają łzy?
Na zgłoszenia czekamy od dziś do 22 września. 
UWAGA! 
Jedna osoba otrzyma w pakiecie obie książki wraz z niespodzianką.  
Fundatorami nagród konkursowych są

Leave a commentKatarzyna K

8 lat ago

Zgłaszam się! 🙂
elementarz90@gmail.com

Po moich policzkach spływają łzy, gdy czytam o wzruszających momentach rozdzielonych niegdyś kochanków. Zazwyczaj czytam powieści obyczajowe, w których to, główni bohaterowie starają się do siebie dotrzeć, zrozumieć, pokochać. Taka romantyczna ja 🙂 <3
Pozdrawiam.

Zosia Samosia :)

8 lat ago

Zgłaszam się!
E-mail: zosiasamosia.k@wp.pl
Książki, które mnie wzruszają i powodują czasami, że muszę je odłożyć na chwilę na bok bo przez łzy nic nie widzę, są to książki na faktach. Książki o maltretowanych, bitych i niekochanych dzieciach, w jakich czasami muszą mieszkać warunkach i co jeść, a ich miłość do rodziców jest wieczna i nawet przy tak makabrycznych zdarzeniach się nie zmieniają. Wtedy płaczę nad ich losem, że nie było nikogo, aby im pomóc, uratować w odpowiedniej chwili. Płaczę przy wszystkich książkach na faktach bo wiem, że to wszystko wydarzyło się naprawdę, że nie jest to tylko fikcja literacka, tylko prawdziwe życie, które nie zawsze jest kolorowe i my nie możemy nic zrobić, aby poprawić czyjś los, kogoś uratować bo jest już za późno.
Pozdrawiam Zosia

Izabela P.

8 lat ago

Zgłaszam się 🙂
kwiat.3503@gmail.com
Książki, które wzruszają mnie do łez to przede wszystkim książki o miłości. Mężczyzna i kobieta zakochani w sobie bez pamięci i różne przeciwności losu, które nie pozwalają im być razem – to wystarczy, aby w moim oku pojawiła się łezka. Mocno poruszają mnie również historie ludzi ciężko chorych, którym nie dane jest dożyć późnej starości. W okropnych cierpieniach opuszczają bliskich, którzy muszą pogodzić się z utratą, smutkiem, żalem…

Sylwka S.

8 lat ago

Zgłaszam się
Najbardziej się wzruszam przy niespełnionej miłości, gdy bohater jest zakochany, ale przeciwności losu nie pozwalają mu być z ukochaną, czy jest to rodzina, czy inna osoba, która stara się za wszelką cenę rozdzielić ukochanych. To właśnie miłość mnie wzrusza bo jest jedyna i nie powtarzalna to emocje, które towarzyszą przy zakochaniu, motyle w brzuchu i błyszczące oczy. Właśnie to jest prawdziwe bo wtedy cierpi nie tylko ciało, ale również i dusza.
E-mail: sylwka.sk91@wp.pl

martajakubowska

8 lat ago

Zgłaszam się
Nie ważne, czy książka to kryminał, ballada o romantycznej miłości, czy thriller z wątkami fantastycznymi – ważne kto jest bohaterem. Jeśli utożsamiam się z postacią, przeżywam wszystko to co ona – radość, smutek, rozczarowanie, żal. Gdy się śmieje i ja się uśmiecham, gdy płacze, wtedy ja też się wzruszam. I nie ma znaczenia, co to wzruszenie spowodowało – niespełniona miłość, strata bliskiej osoby, wewnętrzny kryzys światopoglądowy. Po prostu chcę dzielić z bohaterem wszystkie uczucia.
e-mail: marta.aleksandra.jakubowska@wp.pl

Subskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia