Konkurs z Panną Młodą!

Kochani,


Redakcja Essentia we współpracy z wydawnictwem Prószyński i S-ka organizuje konkurs.

Nagrodą główną jest książka Nike Faridy pod tytułem Panna młoda.

A oto, co musicie zrobić, by zgarnąć tę nagrodę:

Odpowiedzcie na pytanie: jaka książka podbiła wasze serca we wrześniu?Odpowiedzi oraz adresy mailowe piszcie tradycyjnie w komentarzach.

Życzymy wszystkim powodzenia!

Leave a commentSylwka S.

8 lat ago

We wrześniu w końcu wpadła w moje ręce książka "Lawendowy pokój". Jest to książka, którą powinna przeczytać każda osoba, która nie może uporać się lub nazwać swoich uczuć. Z każdej strony wylewa się mądrość, momentami miałam odczucia jakby autor mówił o mnie, moich rozterkach, problemach, jakby mnie znał i potrafił wejść do mojej duszy. Nikt z nas nie wie co nas czeka, a czasami decyzje podejmowane w bólu zaważają na całym naszym życiu. Później, aby sobie uświadomić i dojść do porządku dziennego, zacząć rozróżniać uczucia i aby wyzbyć się żalu potrzeba dużo długich lat. Ta książka ruszyła moją duszę i ogrzała moje serce w te jesienne wieczory 🙂
E-mail: sylwka.sk91@wp.pl

Zosia Samosia :)

8 lat ago

Moje serce podbiła książka "Gdy zakwitną poziomki" bardzo ciepła i emocjonalna książka. Ta powieść żyje i wyraża prawdziwe emocje, przez co jest szalenie autentyczna. Myślę, że wiele osób, odnajdzie w niej własną historię. Ja się w niej po prostu zakochałam.
zosiasamosia.k@wp.pl
Pozdrawiam

Katarzyna Suchorz

8 lat ago

Tytuł książki "Woziłam arabskie księżniczki" strasznie mnie zaintrygował, dlatego niedawno ją przeczytał i mam dość mieszane uczucia. Z jednej strony nie często się czyta o Saudyjskich rodzinach Królewskich w tak realistyczny sposób przestawionych, może zbyt realnie. Momentami była nudna i monotonna. O braku akcji nie wspomnę. mimo to, książka porusza bardzo kontrowersyjne dla Europejczyków tematy religii Islamu oraz traktowania kobiet w krajach Arabskich. Momentami porusza do łez, a chwilami wywołuje śmiech. Pomimo wielu minusów, ma także sporo plusów i warto ją przeczytać ze względu na wiedzę, jaką można nabyć o innej kulturze.
E-mail: katarzynasuchorz@gmail.com

Justyna G.

8 lat ago

Książka, którą w końcu miałam możliwość przeczytania bo dostałam ją w bibliotece to "Dziewczyny z powstania" bardzo mądra i z przesłaniem lektura. Historie kobiet, które walczyły w czasie wojny o przetrwanie, wolność, życie i miłość. Czasami miałam ciarki na ciele i łzy ciekły mi z oczu. Jestem pełna podziwu dla siły i woli walki tych kobiet, które wcale nie były podrzędne w walce o niepodległość. One kroczyły równo, z mężczyznami z podniesionym czołem i choć nie raz miały chwile zwątpienia, to prawdopodobnie nigdy nie żałowały, że stanęły do walki.
W-mail: molksiazkowy.pl@wp.pl

Sylwka S.

8 lat ago

Do kiedy jest konkurs?

katarzynalochowska

8 lat ago

Konkurs trwa do 20 października. Przepraszam, że informacja nie została podana w treści ogłoszenia.

Sylwka S.

8 lat ago

Nie ma problemu, spokojnie czekamy 🙂

Anonimowy

8 lat ago

Moja wrześniowa książka to "Życie po śmierci" opisuje siłę i walkę z przeciwnościami. Historia która mrozi krew w żyłach. Skazano chłopaka na karę śmierci, za popełnienie zbrodni, której naprawdę nie popełnił. Opisy więzienia i jego walka. Lubię książki w tym klimacie, a na tą długo polowałem. Polecam każdemu, kto lubi książki na faktach, z więziennictwem w tle. Każda z kobiet również by w niej zasmakowała, ze względu na masę emocji w niej zawartej.
Pozdrawiam
Andrzej K.
akostecki@interia.pl

Subskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia