Uśmiechnij się!

Serialomaniacy! 
Dziś mam dla was kolejną dawkę humoru. Mam nadzieje, że parę minut spędzone przed telewizorem poprawi wasze samopoczucie i rozbawi was do łez. Kilka seriali przeze mnie proponowanych śmiało możecie oglądać w telewizji. 

1. Community
źródło
Gdy prawnik Jeff Winer zostaje zawieszony w wykonywaniu zawodu z powodu braku licencji, postanawia powrócić na studia, aby zdobyć potrzebny dyplom. Poznaję Brittę; aby jej się przypodobać, decyduje się założyć grupę studentów, która ma się wspólnie uczyć.

2. Men at Work
źródło
Milo rozstaje się ze swoją dziewczyną, jest załamany i potrzebuje wsparcia. Chłopak poznaje przyjaciół: Tylera, Neala i Gibbsa. Wszyscy pracują w redakcji magazynu. Od tej pory przyjaciele pomagają sobie w sprawach osobistych oraz zawodowych. 

3. Scrubs

źródło
Początkujący lekarz John Dorian pracuje w szpitalu pw. Świętego Serca. Wraz z przyjaciółmi: chirurgiem Chrisem Turkiem, lekarką Elliot Reid i pielęgniarką Carli Espinosa, musi uporać się z chorymi pacjentami, wymagającymi przełożonymi, nieposłusznymi praktykantami oraz wrednym dozorcą. 
4. Mom
źródło
Christy jest uzależniona od alkoholu. Terapia pomogła jej uporać się z tym problemem. Teraz w Napa Valley próbuje zacząć od nowa. Jednak musi zmagać się ze swoją mamą, która jest w dużej mierze odpowiedzialna za jej problemy. 
5.Modern Family
źródło:
Serial opowiada historie rodziny, która zmaga się z problemami codziennego życia. Jay Pritchett ma córkę Claire i syna Mitchella. Mężczyzna ponownie ożenił się i wychowuje syna z poprzedniego związku swojej partnerki. Claire ma trójkę dzieci, a Mitchell wraz ze swoim chłopakiem adoptował dziewczynkę.

Jak już wcześniej wspomniałam, możecie podawać swoje sugestie, a ja chętnie poszerzę swoje horyzonty. Piszcie na adres redakcyjny: essentia_redakcja@op.pl lub w komentarzach, a w następnym artykule uwzględnię wasze propozycje.

Leave a commentElenkaa _

7 lat ago

Oglądam dużo seriali, ale akurat żadnego z tych nie widziałam.

Nella N.

7 lat ago

Oglądałam "Mom" i jest dość śmiesznym serialem. Jednak ja preferuję seriale o innej tematyce 😉

Książki do poduszki

7 lat ago

Z wymienionych znam Scrubs. Lubię seriale, ale niestety brak mi konsekwencji w regularnym śledzeniu każdego z sezonów;/

Subskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia