Wygrać miłość…

Kochani!
Zakończył się walentynkowy konkurs. Z pewnością jesteście ciekawi, komu z Was udało się wygrać cudowne literackie perełki. Wszyscy stworzyliście piękne obrazy miłości. (Chyba nawet zbyt piękne!)
Nie mogliśmy się zdecydować, komu przyznać nagrody, dlatego… postanowiliśmy przeprowadzić losowanie, żeby sprawiedliwie wyłonić zwycięzców i nikogo nie skrzywdzić.
Przejdźmy zatem do ogłoszenia wyników! 🙂
Miło nam poinformować, że
My trafi do…
Romy i Alain. Szalona miłość stanie się własnością…

Szczęśliwym zwycięzcą Miłości na szkle jest… 
Szczególnym zainteresowaniem cieszył się duet powieści Colleen Hoover – Pułapka uczuć oraz Nieprzekraczalna granica, które niedługo w swoich rękach będzie trzymać… 
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Zwycięzcy otrzymają od nas maile z prośbą o podanie adresu do wysyłki książek. Pozostałych zapraszamy do śledzenia kolejnych konkursów organizowanych przez Essentię 🙂

Ściskamy gorąco!

Leave a commentAnonimowy

7 lat ago

Losowanie? Teraz, moim zdaniem uczestnicy powinni czuć się pokrzywdzeni. Wysilili się, stworzyli coś w nadziei, że zostanie doceniona ich praca. Nie zostały wybrane najlepsze, lecz przypadkowe. Oczywiście gratuluje wygranym, lecz moim zdaniem jak organizuje się konkurs powinno się, po wymogu napisania odpowiedzi na pytanie wybrać zwycięzców z najlepszą odpowiedzą, a nie poddać ich losowaniu.

Elenkaa _

7 lat ago

Oo, ale niespodzianka 🙂

Michalina Miśka

7 lat ago

Ooo, dziękuje bardzo! 🙂

awiola

7 lat ago

Gratuluję!

Jagoda Mazurkiewicz

7 lat ago

Ojej, ślicznie dziękuję!
Pozdrawiam 🙂

Subskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia