Poniedziałkowe śledztwa

źródło
Kochani czytelnicy spragnieni wszelkich książkowych ciekawostek!

Przybywam z niezwykle ważną misją polegającą na zjednoczeniu autorów z wszelkimi książkoholikami i złączeniu ich w jedną wielką rodzinę. Czy mi się to uda – pomyślicie, zapytacie. Przekonajcie się sami. 
Artykuły w ramach Poniedziałków literackich – jak sugeruje tytuł – będą pojawiać się w każdy poniedziałek miesiąca o godzinie 18.00 i opisywać, analizować zachowanie, twórczość, życie współczesnych autorów różnorodnych gatunków literackich. Niczym prawdziwi dziennikarze czy fotoreporterzy będziemy śledzić losy ukochanych twórców, niepostrzeżenie wkraczając w ich zarówno literackie, jak i rzeczywiste światy. Staniemy się mini Sherlockiem Holmesem – ciekawskim, czasem przejawiającym brutalność człowiekiem. Będziemy podążać za nimi krok w krok, dzięki czemu zaczniemy sypać ciekawostkami jak z rękawa.
Zapraszam wszystkich Sherlocków do uczestniczenia w nowym, literackim śledztwie. Pamiętajcie, że nasze tajne zgrupowania będą odbywać się w każdy poniedziałek. Obecność obowiązkowa dla osób łaknących tajemniczych faktów dotyczących twórców. To do poniedziałku!  

Leave a commentRadosław Kowalski

8 lat ago

Czekam na kolejny poniedziałek 🙂

Mz. Hyde

8 lat ago

Super pomysł! Nie mogę się doczekać 🙂

Magda Saska-Radwan

8 lat ago

😀

Kasia Roszczenko

8 lat ago

Ciekawe. Czekam na wpis.

Książkowa fantazja

8 lat ago

Brzmi tajemniczo 🙂

Czarny Kruk

8 lat ago

Świetny i jak najbardziej orginalny pomysł! Powodzenia!

Subskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia