Przemyślny szlachcic…

Co powiecie na klasykę literatury? 

Proponujemy Wam konkurs, w którym do wygrania są aż trzy egzemplarze Don Kichota z Manczy!

Nagrody ufundował Dom Wydawniczy Rebis.
Aby móc wygrać książkę, wystarczy:
1. polubić fanpage Essentii i zaobserwować stronę
2. polubić fanpage Domu Wydawniczego Rebis
3. odpowiedzieć na krótkie pytanie konkursowe:
Czym jest dla Ciebie literatura?

Na zgłoszenia i odpowiedzi czekamy do 20 marca
Prosimy o podanie w komentarzu adresu e-mail 🙂
Ściskamy gorąco, życząc przyjemnej zabawy!

Leave a commentsebastianczaplinski

8 lat ago

Literatura jest dla mnie innym światem. Nowym wymiarem, w którym każdy znajdzie to, co w danej chwili jest jemu najbardziej potrzebne. Wędrówką pomiędzy literami, odległymi miejscami i bohaterami, którzy często są lepsi od ludzi.

sebastianczaplinski

8 lat ago

Anna

8 lat ago

Literatura jest dla mnie bramą do innego, magicznego świata, gdzie czas płynie inaczej, gdzie spełniają się marzenia i nie ma rzeczy niemożliwych. Tutaj wbrew prawom fizyki, możemy wznieść się do chmur, a za chwilę zstąpić na dno morza. Możemy oddać się największym szaleństwom, bez ponoszenia konsekwencji i wyrzutów sumienia. Być kim tylko chcemy i gdzie pragniemy, wcielać się w tysiące postaci, odkrywać niesamowite tajemnice i przeżywać niezliczone przygody. Literatura to podróż bez biletu, bez zamartwiania się o bagaż i rozkład jazdy, to szalony lot ku marzeniom.
Jest niczym nowe życie, które otrzymujemy, za każdym razem, gdy bierzemy w dłonie nową książkę.

anikm@o2.pl

Sylwka S.

8 lat ago

Dla mnie literatura jest jak spotkanie z najlepszym przyjacielem <3 Potrafi dobrze doradzić, zmusza do refleksji, dzięki niej mogę codziennie przeżywać nową historię, która zajmuje mi czas i nie pozwala myśleć o swoich problemach. To idealne towarzystwo na chandrę, ale również na szczęśliwe dni. Książki to dla mnie podróż z przyjacielem w nieznane i odkrywanie nowych lądów. A co jest w tym wszystkim najpiękniejsze, że zawsze są przy mnie bez względu na okoliczności lub porę roku i wiem, że mnie nie opuszczą na długo po przeczytaniu i odłożeniu na półkę 🙂

Pozdrawiam
sylwka.sk91@wp.pl

Subskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia