Czary-mary? Odkryj w sobie moc!

źródło
Na świecie chyba nie ma osoby, która nigdy nie marzyłaby o zgłębieniu najgroźniejszej i najbardziej pociągającej wiedzy, której historia sięga prastarych czasów – magii. Ile razy miałyście ochotę rzucić jakiś niecny urok, ale wmawiałyście sobie, że wierzycie w bajki? A gdybym powiedziała, że wszystko jest możliwe i to za sprawą… kalendarza?

Tytuł: CzaroMarownik 2015. Twój magiczny kalendarz
Wydawnictwo: Illuminatio
Gdy tylko usłyszałam o CzaroMarowniku 2015, nie mogłam nawet pomyśleć, że ten kalendarz nie znajdzie się w moich dłoniach. Nic dziwnego, skoro świadomość poznania czegokolwiek magicznego napełnia człowieka niepohamowaną żądzą zgłębienia tej wiedzy. 

Piękno nie kryje się w rzeczach – piękno jest w nas!
Jak już możecie się domyślać, CzaroMarownik nie jest zwykłym kalendarzem. Z niego dowiemy się między innymi, jak wpływa na nas dana faza Księżyca, które amulety ochronne są najlepsze lub które zioła warto mieć w domowej apteczce. To jednak nie koniec. Kalendarz rozpoczyna się bardzo szczegółowym horoskopem, w którym znaki zodiaku znajdą przepowiednie na cały rok. Na każdej stronie kalendarza jest zapisana jakaś ciekawostka, nie tylko związana z magią, ale również ze zdrowiem, urodą czy jedzeniem! Ponadto znajdziemy tam dłuższe artykuły z cennymi radami, które mogą nam ułatwić życie.
Życie to góra, a każdy dzień jest kolejnym krokiem na jej szczyt.
Na końcu kalendarza znajduje się magiczny niezbędnik, który zawiera wiele ciekawych informacji dotyczących naszych znaków zodiaków, faz Księżyca czy… run i ich znaczenia! Dodatkowo w zachwyt wprawiła mnie cała oprawa graficzna, która sprawia, że z pozoru zwykły kalendarz staje się niesamowitym, magicznym przedmiotem. Widać, że wydawnictwo Illuminatio włożyło wiele pracy, by stworzyć coś tak imponującego. 
Każdy oddech to mała śmierć, która może nas wyswobodzić. 
Mimo że jest już kwiecień i zanim się spostrzeżemy, będzie koniec roku, ja muszę polecić wam ten kalendarz, ponieważ jest on niesamowitą skarbnicą wiedzy na każdy temat. Zawiera w sobie wiele porad, które pomogą nam zadbać o zdrowie i urodę naturalnymi sposobami. Jeśli nie zaopatrzycie się w CzaroMarownik w tym roku, to może będziecie o nim pamiętać w 2016 roku. Mam nadzieję, że wydawnictwo nie zawiedzie pod tym względem i za rok znów będę mogła się cieszyć nowym wydaniem kalendarza.
Życie to ziarenko Wieczności.Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia