Ekstaza, euforia…

źródło
Człowiek często wini się za liczne głupstwa, jakie popełnia w życiu. Obwinia się nie tylko za drobnostki, ale również za to, co czuje. Chyba największą karą dla niego jest… uczucie pożądania do nieodpowiedniej osoby. Sprawy się wtedy komplikują i zaczynają nam sprawiać nie lada problem. Lecz co się stanie, gdy dojdzie do tego miłość?


Tytuł: Ekstaza / Euforia
 
Autor: Sylvia Day

Wydawnictwo: Harlequin

Gia jest kobietą, która przeszła w życiu nie lada burzliwy związek. Po tym, jak spotkało ją wielkie rozczarowanie ze strony Jaksona, postanawia już więcej nie mieszać interesów z życiem prywatnym. Czy się jej to uda?
Jej los zmienia się w chwili, gdy zostaje zastępczynią Lei, kobiety, która zdominowała świat niezwykłością swego temperamentu. Jako najlepsza z kobiet interesu daje Gii najlepsze rady pod słońcem. Czy to wystarczy?
Zawiść i chęć zemsty zaczynają mieć dla obu kobiet znaczenie większe niż wszystko inne. Obie zdradzone przez mężczyzn pragną się na nich odegrać. Czy da im to uwolnienie? Jedno jest pewne. Nigdy nie należy łączyć miłości z pożądaniem.
O autorce niesamowitych erotyków, Sylvii Day, słyszałam niejednokrotnie. Nic dziwnego, że sama zapragnęłam się z nią zapoznać. Gdy tylko wzięłam do rąk jej nową książkę, to zrozumiałam, za co kobiety ją kochają. Autorka potrafi zdominować akcję romansem tak, że poprzez treść niemal czuć pożądanie. Największą radość sprawiła mi jednak sama fabuła książki. Widać, że autorka od początku do końca przemyślała, o czym chce pisać. Jej język wspaniale wkomponowuje się w całą akcję i dopełnia schemat, jaki tworzą bohaterowie.

Chcę cię w swoim mieszkaniu – powiedział cicho.
– Chcę budzić się obok ciebie, zasypiać w twoich objęciach, wracać z pracy i jeść z tobą kolację. Chcę tego, co mieliśmy w Las Vegas, ale wtedy było inaczej. Miałem cię tylko dla siebie. Teraz tak nie będzie.
Jeśli chodzi o bohaterów, to muszę przyznać, że autorka doskonale ich wykreowała. Dzięki nim akcja w książce ani troszkę się nie nudzi czy nawet nie zwalnia. Czuć wszelaki humor i głębię doznań, płynącą właśnie od nich. Niesamowicie spodobały mi się charyzmatyczna Lea czy też Gia, która najbardziej ubarwiała całą akcję. Pikanterii dopełniała męska widownia, z Jacksonem na czele. Od takiego pomieszania charakterów aż trudno było się oderwać!
Jeżeli chodzi o całokształt tej lektury, to powiem szczerze, że jako erotyk pozycja ta spełnia wszelakie standardy. Ma w sobie seksapil, ponętność i rozkosz, która aż kipi ze stronic! Nie sposób jest się przy tej lekturze nudzić czy pozostawić ją niedoczytaną. Lekturę tę osobiście wchłonęłam.
Zwróciwszy uwagę nawet na samą okładkę, przyznam, iż ma w sobie „to coś”, czego w erotykach pożądamy. Ukrywa niemal całą prawdę o miłości, ukazując jedynie to, do czego prowadzi namiętność. Szpilki zrzucone z nóg mówią same za siebie. Warto jest więc czasem poruszyć wyobraźnię, by przekonać się, co one oznaczają.
Podsumowując, pragnę zaznaczyć, iż pozycję tę przeznaczam jedynie dla osób dojrzałych i pełnoletnich. Jest to bowiem erotyk, który podbije serca kobiet, które mają za sobą już nie lada trudy w związkach. Dzięki niemu można bowiem odkryć na nowo siłę pożądania, bądź też odkryć ją po raz pierwszy. Polecam się z nią zapoznać wszystkim tym, którzy kochają takie czytadła. Mnie osobiście książka bardzo przypadła do gustu!

Leave a commentKaśka Kasia

8 lat ago

Jestem z tych, co swoją przygodę z tego typu literaturą, zaczęły i skończyły na Greyu. Nie sięgam po literaturę erotyczną głównie z obawy, że nie jest ona w stanie zaoferować mi innej historii niż ta proponowana przez James. Chciałam dać szansę tej autorce, ale Cross nie potrafił mnie do siebie przekonać. Może zdecyduję się na tę pozycję.

Subskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia