Ach, ten Londyn…

źródło
Jeśli chcesz… 
– zwiedzić Londyn bez wychodzenia z domu,
– poznać sekret japońskich wampirów,
– dowiedzieć się co nieco o „selfish selfie”… 
zajrzyj do czasopisma „English Matters” i spędź miłe chwile, ucząc się przez zabawę. 

Na początek fenomen Lolity Nabokova – czyli coś dla pasjonatów literatury. Dlaczego jest to lektura dość kontrowersyjna? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w dziale This & That
Co w People & Lifestyle? Zaskoczę was – poznacie pewien projekt, który łączy antropologię i fotografię z modą i jedzeniem. Na czym polega? O tym opowiedziała Klara Keler.
Czym tym razem zaskoczy nas dział Culture? Jednym z ciekawszych tematów okaże się z pewnością The Nation’s Village Hall. Aby dowiedzieć się, co stanowiło inspirację dla inicjatorów budynku oraz co ciekawego można w nim znaleźć, przeczytajcie krótki artykuł. 
Jak to zwykle bywa, dział Travel oferuje nam wspaniałe przygody, a wśród nich: wycieczkę po Londynie i co nieco o Polish Route 66. Warto zapoznać się przede wszystkim z pierwszym artykułem – niesamowite fotografie, opisy i ciekawostki zatrzymają waszą uwagę na długo, ale gwarantuję, że nie będziecie się nudzić ani przez chwilę!
W Conversation Matters tym razem znajdziecie niezwykle interesującą rozmowę kwalifikacyjną. Dla tych, którzy szukają pracy, jest to bardzo dobra wskazówka. 
W przedostatnim dziale – Leisure – został zamieszczony artykuł o… selfie! Tak, możecie przeczytać o fenomenie tego typu zdjęć i poznać ich historię.

Dział Language zawiera krótką, aczkolwiek przydatną, notkę dotyczącą idiomów na literę A. Dowiecie się m.in. w jakiej sytuacji można użyć stwierdzenia an arm and a leg

Mam nadzieję, że ten krótki przegląd zachęci was do sięgnięcia po kolejny numer „English Matters” i nie będziecie żałować ani chwili spędzonej z nim. 

Leave a commentChabrowa

8 lat ago

Niedawno przeczytałam ten magazyn i myślę, że będę to robić regularnie 🙂
Moje-ukochane-czytadelka

Subskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia