Jak to było…

Czasami robicie coś codziennie, sprawia Wam to olbrzymią przyjemność, ale czujecie, że w tym wszystkim brakuje jakiegoś większego sensu. Aż nagle, nie wiadomo skąd, pojawia się impuls, nowa idea – i wtedy wszystko się zmienia. 
Tak właśnie było ze mną i Redakcją Essentia. Moja koleżanka powiedziała mi o istnieniu tej strony i zachęciła, żebym wzięła udział w naborze na redaktora. Gdy zapoznałam się z Essentią, byłam zachwycona, ale nie przekonana, że powinnam znaleźć się w składzie. Aż kilka dni później nadszedł moment (ten magiczny impuls), że wysłałam swoje zgłoszenie – i tak oto znalazłam się w redakcji. 
Zagubiona, mała duszyczka, która chce robić coś więcej, dzielić się swoją opinią, zaczęła swoją przygodę z blogiem kulturalnym. Zostałam przyjęta bardzo ciepło przez członków strony. 
Do dzisiaj piszę recenzje i czuję dumę z tego co robię. Redakcja Essentia jest dla mnie bardzo ważna, ponieważ daje mi możliwość rozwijania swojej pasji oraz dzielenia się opiniami z innymi ludźmi. 
Odkąd towarzyszę redakcji, poznałam wiele niesamowitych osób o podobnych zainteresowaniach, które codziennie motywują mnie do poznawania świata kulturalnego i dają inspirację do pisania nowych tekstów. 
Jest to niezwykła przygoda, która zawsze znajdzie miejsce w moim sercu.

Olga Piechota

Leave a commentDacia

7 lat ago

Jak pięknie ♥

Subskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia