Akcja promocyjna Playlist for the dead! Pierwsza taka akcja w historii Essentii!

Dziś piątek trzynastego! Ale bynajmniej nie będzie to pechowy dzień!!!

Właśnie dobiegło końca nasze świętowanie drugich urodzin Essentii, a już mamy dla Was nie lada gratkę! Lubimy Was rozpieszczać, więc przed nami kolejna niespodzianka…

W związku z premierą powieści Playlist for the dead, której mamy zaszczyt patronować, wraz z Natalią z blogu Książkowe „kocha, nie kocha” oraz we współpracy z Wydawnictwem Feeria organizujemy ciekawą akcję – specjalnie dla Was, naszych najwspanialszych czytelników! 

Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji przeczytać fragmentu książki, zapraszamy tutaj

Akcja będzie trwała przez pięć dni (od 16 do 20 listopada). W jej trakcie będziemy wybierać playlisty składające się z:

piosenek idealnych na relaks
piosenek o miłości
piosenek dodających energii
I właśnie w tej kwestii liczymy na Was, kochani! Chcemy Was zaangażować w stworzenie playlist, które powalą nas na kolana i sprawią, że sami codziennie będziemy słuchać tego, co przygotujecie, a przy tym doskonale się bawić.
Następnie podejmiemy dyskusję na temat książki, w której poszczególne wątki przeplatane są… muzyką właśnie. Mowa tu – oczywiście – o wspomnianej już Playlist for the dead!

Każdy z Was będzie miał możliwość wyrażenia własnego zdania, zadania dręczących pytań i… co tylko przyjdzie Wam do głowy. Całej naszej „imprezie” (rzecz jasna!) będą towarzyszyły niepowtarzalne emocje, a na deser… prezenty – Mikołaj zbliża się wielkimi krokami, więc może warto zawalczyć o nowiutki i pachnący egzemplarz książki?


Mamy nadzieję, że akcja Wam się spodoba i niejednokrotnie będziemy mieli okazję przygotować jeszcze wiele takich atrakcji. Wypatrujcie informacji o wydarzeniu. Zapewniamy Was, że warto, bo gwarantujemy, że się nie zawiedziecie i będziecie prosić o więcej! 

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia