Posłuchaj, a zrozumiesz… Oficjalna zapowiedź naszej patronackiej powieści Playlist for the dead

PATRONAT MEDIALNY!!! Impreza, bójka, śmierć. Zlepek przypadkowych wydarzeń czy spójna historia? A do tego mroczna tajemnica zamknięta w playliście. Zapraszamy na zapowiedź najbardziej wyczekiwanej premiery tego miesiąca!

To, że nastolatki żyją we własnym świecie, wie każdy, kto przechodził okres dojrzewania – czyli każdy. Fabuła powieści Playlist for the dead. Posłuchaj, a zrozumiesz zaczyna się niczym utarty schemat powieści młodzieżowej. Mamy imprezę, dwóch nastolatków, sprzeczkę i bójkę. Kiedy emocje po całym zajściu opadają, Sam postanawia pogodzić się z przyjacielem, Haydenem…

I tu czeka go nieprzyjemna niespodzianka. Kumpel nie żyje. Na domiar złego, nie ma też żadnego pożegnalnego liściku. Jest tylko playlista i dołączona do niej karteczka z informacją: Posłuchaj, a zrozumiesz. Sam za pomocą spisu piosenek i własnych wspomnień musi poznać prawdę. Na tym jednak nie kończy się jego zadanie. Szybko okazuje się, że nie zawsze może wierzyć własnej pamięci.

Wszystko ma swoje drugie dno. Niekiedy bardzo mroczne. Żeby je poznać, nie może jedynie słuchać muzyki. Musi również spojrzeć na otaczający go świat. I liczyć się z tym, że jego prawdziwe oblicze może nieodwracalnie zmienić mu życie.

Jaka będzie cena prawdy? I czy gotów będzie znieść tę konfrontację?

Dokładnie 4 listopada 2015 r. będziecie mogli poznać finał tej tajemniczej historii. To właśnie wtedy odbędzie się premiera książki Playlist for the dead. Posłuchaj, a zrozumiesz. I to pod naszym patronatem! Czy warto…?


Przeczytajcie, a zrozumiecie!

Leave a commentCzarny Kruk

7 lat ago

Jeżeli o mnie chodzi to ja już jestem do tej pozycji jak najbardziej zachęcona. Głośno o niej to nalezy przyznac.
http://kruczegniazdo94.blogspot.com

Subskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia