WYNIKI Co Ci w duszy gra…?

Niedawno dobiegł końca urodzinowy tydzień Essentii, który Wam – czytelnikom – powinien pozostać na długo w pamięci nie tylko ze względu na radośnie spędzony z nami czas, ale przede wszystkim za sprawą wielu konkursów, w których mogliście wykazać się kreatywnością i wygrać wspaniałe nagrody. Dziś spieszymy z odpowiedzią, kto i dlaczego stał się laureatem. Zapraszamy!


Prac przysłaliście sporo. Na tyle dużo, że wyłonienie zwycięzców – uff, dobrze, że nagradzamy kilka, a nie jedną osobę! – okazało się nie lada wyzwaniem. Debatowaliśmy, ocenialiśmy, porównywaliśmy, zastanawialiśmy się… między nami wrzało! I to przez Was, przez Wasze prace. Ale udało się – po wielu gorących dyskusjach wybraliśmy piątkę laureatów. To ich prace przypadły nam najbardziej do gustu. 
Ocenialiśmy różnie, doceniając bądź krytykując odmienne elementy. Jednak łączyło nas jedno: poszukiwanie cieniutkiej niteczki, po której moglibyśmy dojść do źródła: pasji. Wyglądaliśmy takich recenzji, które nie tylko merytorycznie i poprawnie omawiają książkę, ale stanowią odbicie zainteresowań i miłości do literatury recenzenta. Bo to – wedle istoty Essentii – stanowi klucz do sukcesu. 
I wybraliśmy! Oto laureaci i tytuły książek, które zostały przez nich zrecenzowane:
Pierwsze miejsce zajmuje
Małgorzata Gołko 

za recenzję Dziecka śniegu!

Drugie miejsce zajmują
Edyta Chmura 
za recenzję Błękitnego zamku
oraz 
Aleksandra Kolanus 
za recenzję Cienia wiatru

Trzecie miejsce zajmują


Michalina Kulińska 
za recenzję Czy wspomniałam, że cię kocham?
oraz 
Sebastian Czapliński 
za recenzję Golem.

Tak jak wspomnieliśmy: nie wiecie, o jakie nagrody walczyliście, a zatem… niech pozostanie to słodką tajemnicą do momentu, aż nie wyjmiecie ich ze swoich skrzynek! 
Jedynie Małgorzata Gołko może już cieszyć się książkami Jessiki Sorensen: Przypadki Callie i Kaydena oraz Ocalenie Callie i Kaydena.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy wygranej, a wszystkim – weny twórczej, która umożliwiła Wam stworzenie tak wyśmienitych recenzji.  

Leave a commentAnna Kulawiak

7 lat ago

Gratuluję Zwycięzcom! 🙂

Sylwka S.

7 lat ago

Gratuluję dla zwycięzców, ale droga Redakcjo czy w poście konkursowym nie było napisane, że zwycięzcy będą wybrani losowo, a nie za względu na najciekawszą recenzję?

redakcja

7 lat ago

W poście konkursowym zostało napisane, że nagrody zostaną rozlosowane, nie laureaci 🙂

Sylwka S.

7 lat ago

Mogłam się nie doczytać, przepraszam za zawracani głowy.

Michalina Miśka

7 lat ago

Dziękuję i gratuluję zwycięzcom! 🙂

Michalina Miśka

7 lat ago

Gdzie należy wysłać adres do wysyłki nagrody? 🙂

Klementynka

7 lat ago

Dziękuję! I gratuluję wszystkim recenzentom! 🙂

Subskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia