Prezentowe pomysły dla mola książkowego

źródło
Szukasz ciekawego prezentu dla miłośnika literatury? Oczywiście, że książka! A jeśli nie? Jeśli chcesz być bardziej oryginalny? Zapraszam do listy ciekawych, zaskakujących i bardzo książkowych pomysłów na prezent!
1. Fotel prawdziwego czytelnika

źródło

Takiego siedziska pragnie każdy miłośnik książek. Tyle literatury na wyciągnięcie ręki! Z prawej, z lewej, po prostu wszędzie! Uwaga, można się zasiedzieć na dłużej.

2. Świeczka

źródło

Niby nic niezwykłego… a jednak. Czy twój znajomy rozwodził się nad zapachem starej książki? Jak jest od niego uzależniony? Wyjdź naprzeciw potrzebom jego powonienia. Zafunduj mu świeczkę w tym zapachu.

3. Wyjątkowa lampka

źródło
Postawiona w biblioteczce nie tylko rewelacyjnie wygląda, ale też oświeca. I to bardzo dosłownie.

4. Zakładki

źródło
Ależ oczywiści! Zakładki to już nie tylko kawałki papieru. Zdarzają się bardzo, ale to bardzo pomysłowe wzory. Z gumki, metalu, drewna, niczym biżuteria, niczym gadżet. Masz pole do popisu!

5. Poduszka… do czytania

źródło
Twojemu znajomemu zdarzyło się zasnąć nad książką? Nie było to szczególnie wygodne doświadczenie. Wierz mi. Dlatego tym razem zafunduj mu książkę… do spania.

6. Odrobina techniki

źródło
Czytanie książek nie stoi na drodze najnowszej technologi. Takie etui nie tylko świetnie wygląda, ale jest też bardzo praktyczne.
źródło

7. Z książką Ci do twarzy

źródło
Takiej ozdoby nie powstydzi się żadna oczytana dziewczyna. Jest czarująca, kobieca i baaardzo literacka.

8. Coś dla relaksu

źródło
To swojego rodzaju świętokradztwo, ale każdy czytelnik albo to robi, albo o tym marzy. Czysta dekadencja. Oczywiście wcześniej zorientuj się, czy obdarowany nie ma… kabiny prysznicowej. Wtedy i to nie pomoże.

9. Mam to na/w pamięci

źródło
Nie wszystko jest już na papierze, miłośników czytania elektronicznego zachwycisz miniaturową, bardzo praktyczną książeczką.

10. Nie przeszkadzaj, czytam!

źródło
Nie ma nic piękniejszego niż natura i książka! A może by się pod nią przespać? Niemożliwe? Już nie! Tu można czytać bez końca. I widać to na odległość!

Który z tych gadżetów chcielibyście dostać pod choinkę? Trzymamy kciuki, by się udało! 🙂

Leave a commentKasia

7 lat ago

Ale świetne te rzeczy, chciałabym je wszystkie 🙂
W tym roku spodziewam się raczej książek niz jakiś gadżetów

Łukasz Marciniak

7 lat ago

Jestem ciekawy tej świeczki 🙂

Subskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia