Książka wspólnych zapisków

zdjęcie przesłane przez wydawcę
Lisa Currie jest znana przede wszystkim z książek „bazgrołkowych”. W jej dorobku literackim znajdują się Bazgrołkowy dziennik, Zestaw pozytywności, a także Ja, Ty, My – książka wspólnych zapisków
Tytuł: Ja, Ty, My – książka wspólnych zapisków
Autor: Lisa Currie
Wydawnictwo: Feeria Young
Książka ta powstała z myślą o przyjaźni i porozumieniu z drugim człowiekiem. Przy niej możemy miło spędzić czas i lepiej się poznać. Zawiera ona ponad 100 stron obrazków i wskazówek do uzupełnienia wspólnie z drugą osobą. Na górze każdej strony znajduje się miejsce na imiona osób współtworzących. Podróżując przez kolejne kartki, możemy pisać, rysować – bawić się słowami i kolorami, odpowiadać na pytania, jaka jest nasza ulubiona gra, w co ubieramy się na Halloween, jacy będziemy za 20 lat czy też jakie są nasze przygody. 
Ja, Ty, My może być dobrym prezentem dla przyjaciółek – podczas wspólnych spotkań czy imprez można rysować i pisać do woli. Idealna dla dużych i małych rodzin, kiedy to podczas rodzinnych obiadów i spotkań możemy się świetnie bawić, tworząc rodzinne historie, a dzięki uzupełnianiu książki wspólnie przez członków rodziny może powstać niesamowity album rodzinny! Bardzo dobrze sprawdza się także jako dodatek do prezentu dla nowożeńców! Dzięki tej książce małżonkowie mogą dobrze się bawić podczas miesiąca miodowego, gdyż uzupełniając strony, przekonają się, ile tak naprawdę o sobie wiedzą!
Książka ta ma charakter edukacyjny, ale też trochę psychologiczny. Otwiera naszą wyobraźnię na świat, przyjaźń, a także na drugiego człowieka. Dzięki obrazkom uczymy się komunikacji z innymi ludźmi, otwartości i rozumienia tego, co zauważamy u siebie nawzajem. Poznajemy się lepiej. 
Rysunki w książce są przeróżne. Tak jak wspominałam wcześniej – możemy robić, co tylko chcemy, rysować tatuaże, które do nas pasują, pisać, jaki byłby nasz idealny wieczór filmowy, a także jakie są nasze wymarzone prezenty. Każdy czytelnik znajdzie w niej coś dla siebie i z pewnością dorysuje coś ciekawego. 
Książka wspólnych zapisków Ja, Ty, My bardzo mi się podoba. Pomysł na stworzenie takiej publikacji jest bardzo dobry i myślę, że autorka, tworząc ją, miała na myśli zacieśnienie więzi między ludźmi. Kolorowanki i dorysowywanki tego typu rozbudzają wyobraźnię i odstresowują. To zabawa nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Dzieciom daje frajdę i dużo radości z rysowania, a dorosłym pozwala się wyciszyć i przenieść w świat dziecka.

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia