Megapromocje i inne niespodzianki od Taniej Książki!

Drodzy Czytelnicy!

Już DZIŚ, 23 kwietnia, zaprzyjaźniona księgarnia TaniaKsiazka.pl obchodzi swoje dziesiąte urodziny – jest już więc dużym dzieckiem, chodzi do szkoły podstawowej i powinna umieć bardzo dobrze czytać… No właśnie, a skoro już o czytaniu mowa – tego dnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, a co za tym idzie BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! Szykuje się długie i huczne świętowanie. Każdy znajdzie coś dla siebie: młody czy stary, duży czy mały – nieważne! Ważne, że łączy was ta sama pasja.

Jesteście gotowi na duże liczby? Księgarnia Tania Książka przygotowała dla was aż 15 000 gratisów, między innymi magnetyczne zakładki, żeby książki przyciągały was jeszcze bardziej, kubki, żeby herbata i kawa smakowały lepiej, torby, by móc wyprowadzać wszystkie ulubione książki na spacer… a także 100 nagród dla największych Książkomaniaków. Wszystko po to, by odwdzięczyć się rodzeństwu w uzależnieniu za wszystkie spędzone wspólnie lata i książkowe szaleństwa, zarażanie dziecięcą radością i pozytywną energią. 
Specjalnie dla was Tania Książka przygotowała 20 000 bestsellerów do 35% taniej, co oznacza, że będziecie mogli zrobić czytelnicze zapasy na długi czas i trochę zaoszczędzić… Szykuje się kosmicznie wiele rabatów, łącznie na 1 000 000 produktów różnego rodzaju. Ponadto każdego z was, kto złoży zamówienie na minimum 20 i 79 złotych, księgarnia  obdaruje niesamowitymi niespodziankami.

Dużą atrakcją dla książko-zakupoholików będzie niepowtarzalny konkurs na największe zakupy, w którym będzie można zgarnąć nagrody o wartości ponad 3000 złotych.
To nie koniec niespodzianek, ale żeby się o nich dowiedzieć, musicie śledzić stronę księgarni TaniaKsiazka.pl na bieżąco, gdyż rąbka tajemnicy uchyli ona nieco później… 
Świętować będziemy razem aż trzy tygodnie, więc mamy sporo czasu!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zajrzyjcie tutaj 🙂

Do świętowania… gotowi… START!!!

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia