KONKURS SPECJALNY „Żeby miłość miała twoje oczy”

 

Żeby miłość miała twoje oczy to opowieść o Sofii i Tyronie, którzy pochodzą z dwóch różnych i jakże odległych od siebie światów… Miłość jest jednak uczuciem, które przełamuje wszelkie bariery, a jedno spotkanie… no właśnie! Tego, co może sprawić jedno niepozorne spotkanie i niewinne spojrzenie, musicie dowiedzieć się sami, gdy sięgniecie po książkę.

Nasze recenzje są dostępne tutaj: 
http://redakcja-essentia.pl/2016/05/kochaj-powodu-zeby-kochac/
http://redakcja-essentia.pl/2016/05/kolor-milosci-ukryty-twoich-oczach/

Zachęcamy Was do udziału w wydarzeniu, w którym będzie można wygrać tyle egzemplarzy powieści, że aż oczy wyjdą wam z orbit na widok masy przychodzących powiadomień.


Od dziś do czwartku na stronie wydarzenia na Facebooku (https://www.facebook.com/events/1596788627298651/) będą się odbywały konkursy. A będzie ich… SZEŚĆ!

Ponadto właśnie teraz ogłaszamy konkurs specjalny (tutaj), a po południu pojawi się także niespodzianka instagramowa 🙂 

Będzie się działo. Będzie twórczo, zabawnie, ale i nieco refleksyjnie. Aha! Jak moglibyśmy zapomnieć! Tradycyjnie odbędą się także dyskusje (w piątek i w sobotę), podczas których będziecie mogli dzielić się własnymi spostrzeżeniami i nawiązywać nowe znajomości. 

Lubicie to, prawda? 🙂


Nie zapomnijcie zatem zabrać ze sobą dobrego humoru i energii do zabawy, bo będziemy mówić o miłości, o życiu, ale także – a może przede wszystkim – o pięknych toskańskich wzgórzach!

A teraz garść informacji o konkursie specjalnym…

W komentarzach pod tym postem napiszcie trzy zdania, w których zawrzecie… piękno miłości.

Autor najbardziej oryginalnej wypowiedzi zostanie nagrodzony świeżutkim egzemplarzem powieści 🙂 

Pamiętajcie, żeby polubić nasz fanpage i zaglądać na niego, tak abyście wiedzieli o wszystkich nowych zabawach i przypadkowo ich nie pominęli 🙂 

Do zobaczenia na Facebooku i Instagramie! 🙂
Ściskamy gorąco!

Leave a commentKatarzyna KH

2 lata ago

Piękno miłości ma oczy i uśmiech mojego dziecka.
Piękno miłości to otulajace mnie ramiona mojego męża.
Piękno miłości to mądrość mojej mamy i jej dobre rady.

Vincettia

2 lata ago

Piękno miłości to jego uśmiech, kiedy patrzy mi prosto w oczy i mówi, że chce być ze mną do końca życia. To czułe gesty, ukradkowe spojrzenia, jego dotyk i ciepło skóry. Piękno miłości jest nawet wtedy, gdy zgodzi się pozmywać talerze, gdy mówi „zasuń się pod szyję, bo zmarzniesz”, gdy jest obok i wiem, że mam wszystko 🙂

Aniela M

2 lata ago

Zawsze wzrusza mnie widok pary osób w wieku moich dziadków, którzy siedząc w parku na ławce patrzą sobie w pełne iskier oczy, uśmiechają promiennie i trzymają za ręce. Taki obraz jest dla mnie Esencją tego, co kryje się w słowach „PIĘKNO MIŁOŚCI. Piękno Miłości, które bez zbędnych słów rozbudza dobro – zarówno w nas, jak i w naszym otoczeniu – we mnie na pewno!

Anna Sukiennik

2 lata ago

gratulujemy wygranej=)
prosimy o wysłanie nam adresu, najlepiej na naszym fanpage’u =)
Pozdrawiamy=)

Kasia

2 lata ago

Piękno Miłości wyraża się poprzez zwyczajnie wyjątkowe dawanie, towarzyszenie, troskę, opiekę oraz dbanie o drugą osobę w taki sposób, by to, co w niej najlepsze rozkwitało. To najmniejsze Wielkie gesty, uczynki na rzecz drugiej osoby, o której mówię, że ją kocham.
Zazwyczaj otula czułością dotyku, dobrym słowem i ciepłem myśli, ale czasami też śpiewa w radosnym milczeniu piosenkę o szczęściu i spełnieniu!

Monika Stanisławska

2 lata ago

Piękno miłości najlepiej jest ukazane przez pokolenie moich ale pewnie też dziadków każdej osoby,która się tutaj wypowiada. Ich miłość to miłość uczenia się siebie, docierania się,bycia ze sobą i wspierania się zarówno w momentach szczęśliwych jak i smytnych,wspieranie i opieka podczas ciężkiej i trudnej choroby a także trudna i sztuka kompromisu.Z takiej miłości powinniśmy brać przykład a nie przy pierwszych większych problemach odchodzić od siebie.Piękno miłości to bycie ze sobą w każdym momencie życia nie tylko przyjemnym ale i trudnym.

Edyta

2 lata ago

Budzę się, a on zawsze jest przy mnie.
Każdego dnia czuję, że jestem dla niego najważniejsza.
Zasypiam ze świadomością, że dziś kochał mnie bardziej niż wczoraj, ale mniej, niż jutro…

Patrycja

2 lata ago

Miłość jest piękna, gdy jest ponad wszystkimi i wszystkim, bo wszystko inne odchodzi, a miłość pozostaje:) Gdzie drugi człowiek jest ważniejszy od sprzętu elektronicznego (wszędobylskich komórek, laptopów, tabletów itd.), a rozmowa staje się czymś co nas uszczęśliwia. Piękno miłości to proste gesty takie jak całus, spacer, pomocna dłoń w każdej sytuacji i nie zważanie na przeciwności losu – po prostu dążenie do wspólnego spędzania czasu.

Anna

2 lata ago

Piękno miłości,te oczy pełne radości i zazdrosci.To miłośc do czlowieka,kota i kanarka.I To każdego ranka.

Poligon Domowy - Kaśka

2 lata ago

Piękno miłości to musi być poranek, godzina piąta, kiedy wstaje mój syn, a ja mam ogromną ochotę jeszcze trochę pospać, bo przecież do 2 w nocy czytałam książkę, ale jego uśmiech…. jego dłoń w moich włosach kiedy mnie przytula… tak, to jest miłość. I zaraz potem mąż, który wstaje i jeszcze z zamkniętymi oczami parzy dla nas kawę… a potem wszyscy razem siadamy do śniadania, by zaraz po nim wskoczyć jeszcze na chwilę do ciepłego łózka by sie wyprzytulać. Piękno miłości to najblizsi 🙂

Malwa

2 lata ago

Delikatna zmarszczka w kąciku ust, gdy się uśmiecha. Złota obrączka na serdecznym palcu. Siwy włos.

Anna Eliza

2 lata ago

Czasem razem spedzamy poranki,a on znowu przypala grzanki,bo chciał w międzyczasie zrobić mi kawę z mlekiem-czy mogę się na niego gniewać?Zjadam te grzanki,nawet je polubiłam,kawę czasem bez mleka bym wypiła,jednak docenić muszę to,że pozwolił mi pospać 5 minut dłużej.Takie chwile kradniemy dniom wolnym od pracy,choć jest ich bardzo niewiele nie warto wtedy marudzić,że coś poszło nie tak!

Anna Sukiennik

2 lata ago

Bardzo dziękujemy za przepiękne i wzruszające odpowiedzi. Było nam naprawdę trudno wybrać tylko jedną odpowiedź…
Laureatem konkursu zostaje Aniela M=)
Prosimy o wysłanie nam adresu do wysyłki=)
Jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie.

Subskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Dołącz do 11 pozostałych subskrybentów

Jesteśmy na:

ekulturalni.pl
lubimyczytac.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia