Żeby miłość miała twoje oczy to opowieść o Sofii i Tyronie, którzy pochodzą z dwóch różnych i jakże odległych od siebie światów… Miłość jest jednak uczuciem, które przełamuje wszelkie bariery, a jedno spotkanie… no właśnie! Tego, co może sprawić jedno niepozorne spotkanie i niewinne spojrzenie, musicie dowiedzieć się sami, gdy sięgniecie po książkę.

Nasze recenzje są dostępne tutaj: 
http://redakcja-essentia.pl/2016/05/kochaj-powodu-zeby-kochac/
http://redakcja-essentia.pl/2016/05/kolor-milosci-ukryty-twoich-oczach/

Zachęcamy Was do udziału w wydarzeniu, w którym będzie można wygrać tyle egzemplarzy powieści, że aż oczy wyjdą wam z orbit na widok masy przychodzących powiadomień.


Od dziś do czwartku na stronie wydarzenia na Facebooku (https://www.facebook.com/events/1596788627298651/) będą się odbywały konkursy. A będzie ich… SZEŚĆ!

Ponadto właśnie teraz ogłaszamy konkurs specjalny (tutaj), a po południu pojawi się także niespodzianka instagramowa 🙂 

Będzie się działo. Będzie twórczo, zabawnie, ale i nieco refleksyjnie. Aha! Jak moglibyśmy zapomnieć! Tradycyjnie odbędą się także dyskusje (w piątek i w sobotę), podczas których będziecie mogli dzielić się własnymi spostrzeżeniami i nawiązywać nowe znajomości. 

Lubicie to, prawda? 🙂


Nie zapomnijcie zatem zabrać ze sobą dobrego humoru i energii do zabawy, bo będziemy mówić o miłości, o życiu, ale także – a może przede wszystkim – o pięknych toskańskich wzgórzach!

A teraz garść informacji o konkursie specjalnym…

W komentarzach pod tym postem napiszcie trzy zdania, w których zawrzecie… piękno miłości.

Autor najbardziej oryginalnej wypowiedzi zostanie nagrodzony świeżutkim egzemplarzem powieści 🙂 

Pamiętajcie, żeby polubić nasz fanpage i zaglądać na niego, tak abyście wiedzieli o wszystkich nowych zabawach i przypadkowo ich nie pominęli 🙂 

Do zobaczenia na Facebooku i Instagramie! 🙂
Ściskamy gorąco!

13 KOMENTARZE

 1. Piękno miłości ma oczy i uśmiech mojego dziecka.
  Piękno miłości to otulajace mnie ramiona mojego męża.
  Piękno miłości to mądrość mojej mamy i jej dobre rady.

 2. Piękno miłości to jego uśmiech, kiedy patrzy mi prosto w oczy i mówi, że chce być ze mną do końca życia. To czułe gesty, ukradkowe spojrzenia, jego dotyk i ciepło skóry. Piękno miłości jest nawet wtedy, gdy zgodzi się pozmywać talerze, gdy mówi „zasuń się pod szyję, bo zmarzniesz”, gdy jest obok i wiem, że mam wszystko 🙂

 3. Zawsze wzrusza mnie widok pary osób w wieku moich dziadków, którzy siedząc w parku na ławce patrzą sobie w pełne iskier oczy, uśmiechają promiennie i trzymają za ręce. Taki obraz jest dla mnie Esencją tego, co kryje się w słowach „PIĘKNO MIŁOŚCI. Piękno Miłości, które bez zbędnych słów rozbudza dobro – zarówno w nas, jak i w naszym otoczeniu – we mnie na pewno!

 4. Piękno Miłości wyraża się poprzez zwyczajnie wyjątkowe dawanie, towarzyszenie, troskę, opiekę oraz dbanie o drugą osobę w taki sposób, by to, co w niej najlepsze rozkwitało. To najmniejsze Wielkie gesty, uczynki na rzecz drugiej osoby, o której mówię, że ją kocham.
  Zazwyczaj otula czułością dotyku, dobrym słowem i ciepłem myśli, ale czasami też śpiewa w radosnym milczeniu piosenkę o szczęściu i spełnieniu!

 5. Piękno miłości najlepiej jest ukazane przez pokolenie moich ale pewnie też dziadków każdej osoby,która się tutaj wypowiada. Ich miłość to miłość uczenia się siebie, docierania się,bycia ze sobą i wspierania się zarówno w momentach szczęśliwych jak i smytnych,wspieranie i opieka podczas ciężkiej i trudnej choroby a także trudna i sztuka kompromisu.Z takiej miłości powinniśmy brać przykład a nie przy pierwszych większych problemach odchodzić od siebie.Piękno miłości to bycie ze sobą w każdym momencie życia nie tylko przyjemnym ale i trudnym.

 6. Budzę się, a on zawsze jest przy mnie.
  Każdego dnia czuję, że jestem dla niego najważniejsza.
  Zasypiam ze świadomością, że dziś kochał mnie bardziej niż wczoraj, ale mniej, niż jutro…

 7. Miłość jest piękna, gdy jest ponad wszystkimi i wszystkim, bo wszystko inne odchodzi, a miłość pozostaje:) Gdzie drugi człowiek jest ważniejszy od sprzętu elektronicznego (wszędobylskich komórek, laptopów, tabletów itd.), a rozmowa staje się czymś co nas uszczęśliwia. Piękno miłości to proste gesty takie jak całus, spacer, pomocna dłoń w każdej sytuacji i nie zważanie na przeciwności losu – po prostu dążenie do wspólnego spędzania czasu.

 8. Piękno miłości to musi być poranek, godzina piąta, kiedy wstaje mój syn, a ja mam ogromną ochotę jeszcze trochę pospać, bo przecież do 2 w nocy czytałam książkę, ale jego uśmiech…. jego dłoń w moich włosach kiedy mnie przytula… tak, to jest miłość. I zaraz potem mąż, który wstaje i jeszcze z zamkniętymi oczami parzy dla nas kawę… a potem wszyscy razem siadamy do śniadania, by zaraz po nim wskoczyć jeszcze na chwilę do ciepłego łózka by sie wyprzytulać. Piękno miłości to najblizsi 🙂

 9. Czasem razem spedzamy poranki,a on znowu przypala grzanki,bo chciał w międzyczasie zrobić mi kawę z mlekiem-czy mogę się na niego gniewać?Zjadam te grzanki,nawet je polubiłam,kawę czasem bez mleka bym wypiła,jednak docenić muszę to,że pozwolił mi pospać 5 minut dłużej.Takie chwile kradniemy dniom wolnym od pracy,choć jest ich bardzo niewiele nie warto wtedy marudzić,że coś poszło nie tak!

 10. Bardzo dziękujemy za przepiękne i wzruszające odpowiedzi. Było nam naprawdę trudno wybrać tylko jedną odpowiedź…
  Laureatem konkursu zostaje Aniela M=)
  Prosimy o wysłanie nam adresu do wysyłki=)
  Jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ