Majowa Akademia Kreatorek

Biznes nie jest miejscem dla kobiet? Za dużo tam rywalizacji, agresywnej konkurencji, a za mało empatii i współpracy? Nic bardziej mylnego! Vika Nova, założycielka grupy Akademia Kreatorek, po raz kolejny przekonuje nas, że kobieta może się czuć w biznesie jak ryba w wodzie, a na drodze do zawodowych sukcesów nie stoi nic… poza nią samą!

Naszym życiem zawodowym rządzą stereotypy. Dziewczynki nie są wdrażane w finanse, a rzadko który rodzic widzi w córce następczynię dla swojego biznesu. Wystarczy przecież „złapać” jakąś tam pracę i zajść w ciążę. A gdy kobieta chce czegoś więcej, z każdej strony słyszy, że zakładanie przedsiębiorstwa to „nie jej świat”. W takich warunkach trudno o pewność siebie. Całe szczęście coraz więcej inicjatyw stawia sobie za cel zmianę takiego sposobu myślenia.

Z przyjemnością zapraszamy na Majową Akademię Kreatorek, podczas której ekspertki przekonają was, że biznes JEST kobietą. Cała impreza odbędzie się 28 maja 2016 r. w Sztuce Wyboru Gdańsk w godzinach od 8.00 do 20.00. W programie przewidziana jest solidna dawka wiedzy i pewności sobie zarówno dla kobiet, które już prowadzą biznes, jak i tych, które myślą o jego założeniu. Prelekcje prowadzić będą:

  • Vika Nova – kreatorka, coach, terapeutka
  • Anna Koziołkiewicz-Kozak – adwokat
  • Aleksandra Jarmużek – certyfikowany trener biznesu

Uczestniczki Majowej Akademii Kreatorek wyjdą nie tylko bogatsze o wiedzę, ale też będą miały możliwość zastosowania zdobytych umiejętności w praktyce podczas dwugodzinnego networkingu. Nie zabraknie również strawy dla ciała, podczas wydarzenia oferowany jest bowiem całodzienny catering. Każdej uczestniczce przysługuje również bogato wyposażona torba powitalna w wariancie zależnym od zakupionego biletu (odpowiednia do biletu normalnego wartość paczki to minimum 265,00 PLN i 349,00 PLN do wejściówki VIP).

Chcesz wiedzieć więcej, zapisać się na wydarzenie, poczytać o nim? Wszelkie informacje znajdziesz tutaj. Serdecznie zapraszamy!

akademiakreatorek.euAkademia Kreatorek jest sponsorem strony redakcja-essentia.pl.

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia