#KONKURS SPECJALNY!

Gdyby ktoś kiedyś mi powiedział, że będę świadkiem konkursu, w którym do wygrania będzie siedem tomów Harry’ego Pottera, to bym mu nie uwierzyła. Kobieto marnej wiary! – można śmiało krzyknąć. Jeśli macie nieograniczoną wyobraźnię, uwielbiacie pisać i nie zaliczacie się do grona MUGOLI, poniższe zadanie nie sprawi wam żadnego problemu. 

Zdarzyło wam się kiedyś, że zupełnie nie wiedzieliście, jak znaleźliście się w miejscu, w którym w ogóle nie powinno was być? Nie? To macie szczęście… Otwierając oczy po dość niespokojnej nocy, spodziewałam się znaleźć we własnym łóżku, otoczona stosem książek i z kotem wtulonym w moją szyję. Zamiast tego ujrzałam sklepienie Wielkiej Sali, które tym razem miało odcień błękitnego nieba. Usiadłam gwałtownie i zaczęłam niepewnie się rozglądać. Byłam otoczona grupą uczniów, z których jeden wyróżniał się niezwykle zielonymi oczami i w tym momencie intensywnie się we mnie wpatrywał.
– Obudziła się, obudziła – szepnął Ron Weasley i zaczął odpędzać zbiegowisko.
– Wszystko w porządku? – Harry Potter wyciągnął ku mnie swoją dłoń, a ja zamiast ją chwycić, zaczęłam histerycznie się śmiać, po czym teatralnie zemdlałam…

Dopiszcie dalszą część opowiadania, uwzględniając w niej przede wszystkim to, jakim cudem dostaliście się do Hogwartu. Zainteresujcie nas historią i sprawcie, że po jej przeczytaniu będziemy chcieli jeszcze raz do niej wrócić. 

Będzie nam bardzo miło, jeśli zostaniecie fanami naszego profilu.

REGULAMIN KONKURSU W RAMACH AKCJI PROMOCYJNEJ HARRY’EGO POTTERA

 1. Organizatorem akcji promocyjnej i konkursu jest Redakcja Essentia, a sponsorem nagrody – Wydawnictwo Media Rodzina – polski wydawca Harry’ego Pottera J.K. Rowling.
 2. Nagrodą w konkursie jest komplet siedmiu tomów „czarnej” edycji Harry’ego Pottera w miękkiej okładce – przysługuje on wyłącznie jednej osobie.
 3. Akcja promocyjna wraz z konkursem rozpocznie się 31 października 2016 r., a zakończy się – 6 listopada 2016 r.
 4. Zadaniem konkursowym jest dokończenie opowiadania, którego wstęp został stworzony przez redaktorów Redakcji Essentia; maksymalna objętość opowiadania to dwie strony A4 (zasady formatowania: czcionka Times New Roman, rozmiar czcionki 12, interlinia 1,5 wiersza).
 5. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez jury, w którego skład wchodzą zarząd i czworo redaktorów Redakcji Essentia. Opowiadania będą oceniane za: ujęcie tematu, kompozycję, styl, język i pomysł. Maksymalna liczba punktów to 25 punktów.
 6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie opowiadania na adres promocja@redakcja-essentia.pl najpóźniej 6 listopada 2016 r. o godzinie 23.59.
  Tytuł wiadomości powinien brzmieć: Konkurs z Harrym Potterem.
 7. W konkursie nie mogą wziąć udziału redaktorzy Redakcji Essentia.
 8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dwóch tygodni od jego zakończenia – czyli do 20 listopada 2016 r. Nagroda zostanie wysłana w ciągu tygodnia od podania adresu do wysyłki.
 9. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą mailową. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana drugiemu uczestnikowi z największą liczbą punktów.
 10. Dana osoba może wziąć udział w konkursie tylko raz.
 11. Udział w konkursie jest jednocześnie zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora konkursu – zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) – wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzcy.

POWODZENIA! 

Leave a commentGaba

4 lata ago

Już zaczynam pisać! Super konkurs! <3 🙂

Dominika Róg-Górecka

4 lata ago

Taka nagroda, wow! <3

Deneve

4 lata ago

Poszedł tekst na konkurs. 🙂

Nat

4 lata ago

Czy na dwóch stronach powinno się zmieścić całe opowiadanie wraz ze wstępem, czy jedynie część napisana przez nas?

Katarzyna Borkowska

4 lata ago

Super konkurs i świetna nagroda – oby więcej takich! Tekst właśnie został wysłany. 🙂 <3

1998

4 lata ago

Teraz została tylko czekać na wyniki! 😀

Subskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia