Siła tkwi wewnątrz nas, trzeba tylko ją odkryć

Jedna z głównych bohaterek serialu Słodkie kłamstewka. Inteligentna, zabawna, sprytna. To właśnie ona podbiła serca fanów na całym świecie – Spencer Hastings. 

W tę właśnie rolę wciela się Troian Bellisario. Spencer w serialu to dziewczyna dość ładna, wysportowana, bardzo inteligentna. Pochodzi z dobrego domu, jej rodzice pracują jako prawnicy. Inni myślą, że jej życie to istna bajka. Niestety, nie jest tak kolorowo, jak się wydaje. Spencer także ma wiele problemów, a przez to również i sekretów. Ciągła rywalizacja ze starszą siostrą Mellissą, kłopoty ze stresem, a nawet popadnięcie w nałóg narkotykowy.

Z tym kłopotami musi mierzyć się sama, dopóki w jej życiu nie pojawia się Toby. Wtedy wszystko wydaje się jakby lepsze. Niestety wciąż wisi nad nią cień „A”. Dlatego Spencer musi uważać na każde słowo, każdy gest, jaki wykona. Bo ciągle jest obserwowana, a nie może pozwolić, by choć jedna z tak pilnie strzeżonych tajemnic wyszła na jaw.

Spencer Hastings to bohaterka, która początkowo wydaje się typowym przykładem tzw. „kujona”. Grzeczna dziewczynka, zawsze nienagannie ubrana i uczesana, piątkowa uczennica. Tak widziało ją większość ludzi w szkole. Jednak była to tylko maska, którą codziennie musiała zakładać. Tym samym wewnętrznie się wyniszczała. Z czasem Spencer odkrywa swoją prawdziwą twarz i pokazuje, jaka jest naprawdę. Wychodzi poza swój schemat i przestaje być posłuszną córeczką. Osobiście wolę właśnie tę odważną odsłonę, tę dziewczynę, która nie boi się powiedzieć prawdy prosto w twarz, tę, która uparcie dąży do celu. Spencer ma w sobie dużo wewnętrznej siły, którą świadomie wykorzystuje, chociaż czasem staje się to dla niej zbyt ciężkie… Biorąc pod uwagę wszystko, co dzieje się w jej życiu, można powiedzieć, że jest osobą odważną i nieugiętą, umie radzić sobie w trudnych sytuacjach.
 
Spencer to moja ulubiona kłamczucha. Z początku niepozorna, potem nie do poznania. Nie musi używać siły do tego, by przekonać kogoś o swoim zdaniu, zawsze wspomoże przyjaciółki dobrą radą, umie pocieszyć. Kiedy do tego wszystkiego dochodzi wielka miłość do Toby’ego, wydaje się, że dla Spencer nie ma nic niemożliwego. Ona nigdy nie poddałaby się, żeby tylko ochronić swoich najbliższych…

 

Spencer

Spencer

 

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia