Słodkości, słodkości!

Słodkości! Słodkości! Któż z nas nie lubi ich. Mistrz Polski Cukierników! Paweł Małecki! Znacie tego pana? Bo my znamy i uwielbiamy!

 
Tytuł: Cukiernia Lidla
Autor: Paweł Małecki
Wydawnictwo: Lidl
 

Paweł Małecki to zdobywca laurów w polskich i międzynarodowych mistrzostwach. Mistrz Polski Cukierników. Nie jest pewne, kto powiedział: Ocalmy Ziemię! To jedyna planeta, na której jest czekolada!, ale Paweł Małecki z pewnością pod tym tekstem mógłby się podpisać. Czekolada to nie tylko dziedzina, w której osiągnął zawodowe mistrzostwo, ale przede wszystkim jego pasja. Niekwestionowany autorytet branży, juror w krajowych i światowych konkursach. Paweł Małecki jako jeden z członków szesnastoosobowego zespołu ustanowił rekord Guinnessa w pieczeniu największego tortu weselnego, który do dzisiaj nie został pobity! Na co dzień kierownik produkcji działów: lodów, dekoracji i pralin w renomowanej polskiej cukierni. A teraz także mistrz cukierniczy w jedynym takim miejscu w Polsce – Cukierni Kuchni Lidla, w której codziennie udowadnia, że pieczenie to najprostszy i najmilszy sposób sprawiania radości! <3

Przepisy Pawła Małeckiego wykorzystywane są w wielu polskich domach. A wszystko za sprawą Kuchni Lidla.
 
Książkę można było zdobyć na Wielkanoc za przysłowiowy ”grosz”, robiąc 6 x zakupy za 50 zł.  OTO I ONA!
 
Archiwum prywatne autorki

Archiwum prywatne autorki

 

W książce znajdują się przepisy kulinarne. Podzielona jest na czternaście rozdziałów, na które to składają się:

Domowa piekarnia, Desery regionalne, Przepisy na Boże Narodzenie, Klasyka, Spiżarnia, Owoce, Dania słodkie, Lody i trufle, Czekolada, Ciasta Wielkanocne, Torty, Muffiny, Tarty oraz Ciasta.

 

Dodatkiem do przepisów są wagi i miary, aby dobrze odmierzyć składniki, a także zaznaczone zostały poziomy trudności przygotowywanych dań. W książce znajdują się także zdjęcia słodyczy, jako propozycja podania.
 
Cukiernia Lidla polecana jest koneserom cukiernictwa. Idealna zarówno dla pań, jak i panów. Pomaga każdemu odnaleźć się w kuchni. Więc jeśli chcecie zaskoczyć znajomych, ale także i siebie, to… tylko Cukiernią Lidla z Pawłem Małeckim 😀
 

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia