#KONKURS 29

Wyobraźcie sobie, że rano budzi was głos ukochanego piosenkarza, w południe spotykacie się z ulubionym aktorem, a wieczór spędzacie ze sportowcem, którego zawsze chcieliście poznać. Nierealne? Z pewnością tak, ale nie tylko wy macie takie marzenia. Niewielka ich część została spisana przez Annę Todd – autorkę bestsellerowej serii After – w formie fanfików, które teraz macie okazję poznać.

Warunki konkursu

  1. Należy być fanem naszego profilu
  2. Odpowiedzieć w komentarzu na pytanie

    Masz szansę spotkać swojego idola. O co w pierwszej kolejności byś go zapytał?

  3. Macie czas do 10 listopada!

 

Leave a commentSprochniala

6 lat ago

Jak to możliwe, że się nigdy nie poddałeś? Czasem twoje życie i zdrowie było przeciwko tobie, było wiele porażek. Jak odnajdywałeś w sobie wole walki i nie przestawałeś grać?

Pytanie do Mariusza Wlazłego

Natalia Kosin

6 lat ago

Moją idolką jest Colleen Hoover. Zapytałabym ją:
Jak to tak naprawdę jest zawodowo pisać książki? Dla niektórych wydaje się to być łatwizną, ale chciałabym wiedzieć jak to łączysz. Dom, rodzina, pisanie i sława. Jak sobie z tym radzisz?

Izabela Wyszomirska

6 lat ago

Agnieszkę Lingas-Łoniewską zapytałabym o to skąd u niej tyle emocji, które możemy obserwować w jej książkach?

Karolina N.

6 lat ago

Moim idolem jest Shawn Mendes. Gdybym go spotkała to zadałabym mu to pytanie:
Co mi odpowiesz, jeżeli ci powiem że rozmawiasz właśnie ze swoją przyszłą miłością? 😉

KINGA18

6 lat ago

Czy poza popularnością i kasą ,uznaje inne wartości?jeśli tak to jakie…? mój idol to;Anthony Hopkins

Magdalena Ewa

6 lat ago

Ian Somerhalder: Ugryziesz mnie od razu, czy najpierw trzeba z Tobą chodzić? 😀

Basia

6 lat ago

Zapytalabym mojemu idolowi co mu daje najwieksze szczęście , czy lubi radosc sprawiać

lidka

6 lat ago

Spytałabym czy dla mnie zagra i zaśpiewa ! ❤

Kasia Parzątka - Lipińska

6 lat ago

Zapytałabym Alana Rickmana, jak to jest władać głosem samego Boga… ❤️
Serce mi pęka na myśl, że już nigdy nie usłyszę Go na żywo.

Aniela M

6 lat ago

Uwielbiam i cenię samego Jaume Cabré, jak i jego twórczość.
Pytań do niego mam wiele – chociaż nie mam pewności, czy odważyłabym się mu je zadać.
Ale skoro mam tu taką możliwość…
'Głodna' kolejnej literackiej uczty – w pierwszej kolejności bym zadała takie pytanie:

*W jednym z wywiadów ‘wyznaje’ Pan, że impulsem do napisania „Wyznaję” jest zdanie zaczerpnięte z „Głosów Pamano”… Czy w Pana Ostatniej książce pt. „Cień eunucha” jest fraza, zdanie, akapit, które są zaczynem do powstania kolejnej Pana powieści?*

Karolina Wścisłek

6 lat ago

Moim idolem jest Tom Hiddleston, jeśli bym go spotkała, zapytałabym się go skąd bierze radość, którą zaraża cały świat, jak to robi, że cały czas jest uśmiechnięty, a jego uśmiech jest zniewalający.

kazeta

6 lat ago

Swojego idola zapytałabym o to, jak on zniósł wszystkie swoje życiowe tragedie i jak w ogóle człowiek może nieść na barkach tak wiele ciężarów i się pod nimi nie załamać. Zapytałabym też, skąd czerpie siłę, żeby nie myśleć o przeszłości.

Agata

6 lat ago

„Will you marry me? 😀
a w rzeczywistości pewnie wyglądałoby to tak…
„Dzień dobry, bardzo Pana lubię, więc chciałam się tylko przywitać. Nie wiem, co jeszcze powiedzieć, więc nie przeszkadzam i życzę miłego dnia!”- bo pewnie by mnie zatkało 😉

Gosche

6 lat ago

Jestem pewna, że w pierwszej kolejności by mnie zatkało. Potem wydukałabym coś jak ”yy Dzień Dobry.. chciałam.. to znaczy.. mam namyśli.. czy mogę zacząć jeszcze raz?” Kiedy wzięłabym głęboki oddech, powiedziałabym już bardziej formalnie ”Dzień Dobry, po pierwsze: dziękuję za to, że chroni Pan tak swojej prywatności. Nie mamy prawa wiedzieć każdego szczegółu i aspektu z Pana życia, więc jestem wdzięczna, że chroni Pan przed mediami siebie i swoją rodzinę. Chciałabym tylko wiedzieć jak radzić sobie z przeróżnymi opiniami na swój temat?”
Myślę, że to bym chciała wiedzieć od swojego idola.

Dominika Starzyk

6 lat ago

W pierwszej chwili zapomniała bym jak się mówi.
Co prawda widziałam już go kilka razy mam z nim kilka zdjęci i autograf 🙂 Nie mniej jednak zapytała bym się go czy nie chce pozwiedzać okolicy. Jazda na rowerze lub spacer. Zachęciła bym go do wycieczki krajoznawczej. Wtedy zyskała bym z nim dzień
🙂

Natalia

6 lat ago

Drogi Ianie!
Jesteś niesamowitą osobą, którą od dawna podziwiam. Jesteś wspaniałym aktorem, za pieniądze, które zarobisz, pomagasz zwierzętom, założyłeś nawet własną fundację.
Cieszę się, że mam okazję z tobą porozmawiać.
Mam do Ciebie ważne pytanie. Co zrobić, aby zostać sławnym aktorem? Jak rozpocząłeś swoją karierę? Nie zależy mi na pieniądzach, tzn. zależy na tym, aby je posiadać i pomagać małym stworzeniom. Jak dążyłeś do celu? Jak założyć własną fundację?
Byłabym wdzięczna za odpowiedzi, jesteś moją inspiracją.
natalia6202@wp.pl

Joanna Zieleniecka

6 lat ago

Jak to jest mieć taki dar i talent ? Nie każdemu dane jest mieć jakieś zdolności więc ciekawa jestem kiedy ktoś odkrywa, że potrafi robić coś naprawdę dobrze. Czy zapisane jest to już w genetyce czy można się tego z czasem nauczyć ?

Ania Nocuń

6 lat ago

Ja miałabym pytanie do jednego z moich najulubieńszych twórców na Ziemi, Alexa Hirscha. Chciałabym go zapytać, czy jest coś (jeśli tak, to co dokładnie), co mogłoby przekonać go do stworzenia trzeciego sezonu „Gravity Falls”. Gdy już bym się tego dowiedziała, namówiłabym go i viola! Cały świat byłby mi wdzięczny, spełniłoby się moje marzenie i miałabym więcej możliwości obcowania z moimi ukochanymi bohaterami.
(Rozumiem postawę Alexa, serial zakończył zgodnie ze swoim planem, nie zostawił niedomówień, ale hej, fani na całym świecie czują ogromny niedosyt!)

Daga800

6 lat ago

Moim idolem jest aktor, który niestety już nie żyje – Louis de Funès. Wspaniały człowiek i wielki aktor. Mam nadzieje, że jeszcze wiele pokoleń będzie oglądało filmy z jego udziałem. Żaden inny aktor do dnia dzisiajeszego nie podbił mojego serca tak jak Louis de Funès. Mamy tak wiele filmów w których on grał a ja ciągle czuję niedosyć i chcialabym więcej i więcej. Serie o przygodach „Żandarma z St. Tropez” oglądałam już wiele razy i kiedy tylko leci w telewizji z chęcią ponownie do niego wracam.
W pierwszej kolejności zapytałabym go który film z jego udziałem lubi najbardziej oraz z jaką postacią graną przez niego najbardziej sie utożsamiał?

Sara

6 lat ago

Zapytałabym go na migi (nie znam angielskiego :D) jak to się stało, że właśnie z nim rozmawiam. Moim idolem jest Rowan Atkinson bardziej znany jako Jaś Fasola 😉

Ewelina

6 lat ago

Zapytałabym go jakie to uczucie być dla kogoś wzorem, bohaterem. Jak się czuje z faktem, że daje innym siłę żeby wstawać rano z łóżka, nadzieję i wiarę w siebie i własne możliwości. Że pokazuje jak walczyć o własne marzenia i żeby mimo przeciwności nie poddawać się.

Joanna Katarzyna

6 lat ago

Spytałabym jak sprawił, że jest człowiekiem podziwianym przez miliony i skąd czerpie mądrość życiową?
Odpowiedź z pewnością nie byłaby z tych nijakich, ponieważ zapytałabym samego Paulo Coelho. 🙂

Jagoda G

6 lat ago

Spytałabym się Karola Bieleckiego skąd czerpał siły by uporać się z tragedią jaka go spotkała i dlaczego zdecydował się na powrót do gry w piłę ręczną, mimo że przecież podczas jednego meczu stracił oko.

anook8

6 lat ago

Gdybym w końcu spotkała Celine Dion i mogła z nią porozmawiać to zapytałabym: Celine, jak Ty to robisz, że każda Twoja piosenka wpływa na moje życie, występuje w nich choć jeden wers, z którym mogę się utożsamić, nie nudzę się słuchając po raz setny „My heart will go on”, a Twój głos w moich słuchawkach zawsze mi pomaga?

Malwina Łuczka

6 lat ago

Jedno pytanie. Jedno ze wszystkich, które chciałabym mu zadać to zdecydowanie za mało. A skoro on jest moim idolem to czy wszystkie pytania dotyczące jego nie powinny być tak samo ważne? Może. Nie wiem. Ale nawet jeśli mogłabym zadać tylko jedno pytanie i tak bym to zrobiła. A najbardziej ciekawi mnie czy gdyby wiedział co go czeka wciąż zdecydowałby się na życie sławnej gwiazdy?

Magdalena Cacek-Ganc

6 lat ago

Czy kiedykolwiek myślał, że będzie czyimś idolem

Paulina

6 lat ago

Zapytałabym co najbardziej ceni sobie w ludziach. Czy jest to jakaś cecha, a może raczej umiejętność.

Subskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia