Gorące walentynki z Pascalem

Miłość to nie tylko kwiaty, serduszka i romantyczne wyznania. Książkowi bohaterowie coraz częściej zabierają nas ze sobą do… sypialni. Jest słodko, ostro i bardzo pikantnie. To jak? Macie ochotę na gorące walentynki z erotykami wydawnictwa Pascal?

Tytuł: Seks i orzeszki
Autor: Alice Clayton

Dla Roxie pikantne jest chili, a gorące… dania, które serwuje gwiazdom Hollywood. Nie ma czasu na miłość, namiętność… Zmiany spadają na nią jak grom z jasnego nieba. Jednego dnia matka zostawia jej restaurację, drugiego… Roxie poznaje przystojnego nieznajomego. Mężczyzna nie ma zamiaru się wiązać. Ale seks? Czemu nie. A do tego orzeszki w zestawie.

 

 

 

Tytuł: Gorące zmysły
Autor: Kendall Ryan

Praca w prestiżowej agencji modelek jest dla Emmy spełnieniem marzeń. Szybko okazuje się, że zdobywa nie tylko świetną posadę, ale też przystojnego kochanka. Miłość to coś, czego nie planowali, a jednak… stało się. Niespodziewane uczucie to kolejny uśmiech losu, a może początek prawdziwych problemów? Agencja modelek to nie klub wsparcia. Tutaj miłość jest niepotrzebnym bagażem. Plotki, intrygi i podstępy. Czy ich romans przetrwa wszystkie trudności?

 

 

Tytuł: Szpilki, Paryż i miłość
Autor: Paulina Wnuk-Crépy

O pracy w modelingu marzy każda dziewczyna. Wyobraża sobie, że nieznajomy tak po prostu zaczepi ją na ulicy i zaoferuje jej pracę. Kiedy tak się dzieje, Julia nie wierzy w swoje szczęście. Pierwszy kontrakt, i to w Paryżu! Spełnienie marzeń? Bynajmniej. Ciężka praca i mnóstwo wyrzeczeń. Czy w bezwzględnym świecie modelingu znajdzie czas na prawdziwą miłość?

 

 

 

Tytuł: Nie pozwól mi odejść
Autor: Abbi Glines

Kobieta z przeszłością i mężczyzna po przejściach. Tym razem los postawił na swojej drodze płatnego mordercę i niewinną dziewczynę. On ma już dosyć pracy. Porzuca zawód i pragnie zapomnieć o przeszłości, prowadząc niewielki bar. Ona marzyła o tym dniu od dziesięciu lat. Rosie, wierna przyjaciółka z dzieciństwa. Kiedy to się dzieje, okazuje się… że nic nie jest takie jak wcześniej. Co kryje ich przeszłość? Czy wciąż mają szansę na miłość?

 

 

Tytuł: Słodkie więzy
Autor: J. Daniels

Czy jest coś, co może połączyć kulinarną mistrzynię babeczek i drętwego księgowego? Oczywiście! Seks! Chwila namiętności, bliskość, zapomnienie i… nagle stoją przy ślubnym kobiercu. No, prawie… Tak naprawdę wciąż są na etapie planowania. Jak tu jednak skupić się na zaproszeniach, kiedy namiętność wcale nie wygasła? To dobry znak? A może zapowiedź komplikacji?

 

 

 

A z jakimi książkami wy zamierzacie spędzić walentynki? 🙂

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia