Romantyczne książki na walentynki

Luty to miesiąc miłości. Bo chociaż za oknami wieje chłodem, a mróz nie odpuszcza ani na chwilę, to nasze serca grzeje myśl o… walentynkach. Również wydawcy nie próżnują i od początku miesiąca podkręcają romantyczną atmosferę. Zapraszamy na zupełnie subiektywny przegląd miłosnych książek w sam raz na walentynki.

Tytuł: Za wszystkie błędy
Autor: Irene Cao
Wydawnictwo: Sonia Draga
Data premiery: 8 lutego 2017 r.

Każdy ma wady, Lidna też. Mało tego – bez zażenowania się do nich przyznaje: pożądliwość, lenistwo, gniew i łakomstwo. Trzydzieści trzy lata to wystarczający czas, żeby poznać swoje słabości. Może właśnie przez nie Linda wciąż jest sama? Gdy czegoś chce, zawsze to dostaje, czemu więc nie jest w stanie znaleźć prawdziwej miłości?

Tommas Belli to niepozorny mężczyzna, któremu Linda zleca urządzenie własnej willi. Czy ten chłodny i nieprzystępny człowiek może znaleźć klucz do serca tej kobiety?

TytułMiłość w czasie rewolucji
Autor: Elvira Baryakina
Wydawnictwo: Prószyński i s-ka
Data premiery: 7 lutego 2017 r.

Czasami trudne czasy stają się pięknym tłem dla prawdziwego uczucia. Klim Rogow, rosyjski dziennikarz, wraca do ojczyzny, by po śmierci ojca zająć się sprawami spadkowymi. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że zbliżająca się rewolucja październikowa może skomplikować jego plany.

Miłość i tragedia, rozpacz i nadzieja. Powieść nie tylko wprowadza czytelnika w pełną zawirowań przeszłość, ale również świat pełen romantycznych uniesień i uczuć wystawionych na prawdziwą próbę.

Tytuł: Koszmar Morfeusza
Autor: K. N. Haner
Wydawnictwo: Editio Red
Data premiery: 7 lutego 2017 r.

To miała być znajomość na jedną noc. Niezobowiązujące spotkanie pełne pasji i namiętności. Nie udało się – Cassandrę i Adama przyciąga do siebie pragnienie silniejsze niż rozsądek. Dziewczyna nawet nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo igra z ogniem. Adam to nie tylko przystojniaczek o porywczym charakterze. To mężczyzna zaplątany w bardzo niebezpieczne interesy, który niedługo mogą zagrozić również Cass.

Tytuł: To nie tak
Autor
: Weronika Wierzchowska
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data premiery: 9 lutego 2017 r.

Bo gdy coś się sypie, to na całego. Bianka jest toksykologiem, lecz najbardziej toksyczny… okazuje się jej związek. Gdy życiowy parter to jednocześnie szef, jeden błędny ruch może zniszczyć całe poukładane życie. Bianka nie dość, że zostaje porzucona, to musi jeszcze zmienić miejsce pracy. Co więcej – w jej życiu pojawia się nie jeden, ale dwóch nowych mężczyzn. A to dopiero początek problemów. 

 

 

Tytuł: Kiedy pozostaje żal
Autor: Lisa de Jong
Wydawnictwo: Filia
Data premiery: 9 lutego 2017 r.

Szczęście to tylko stan przejściowy. Rachel miała wszystko: przyjaciół, chłopaka, idealne, poukładane życie. Jedna noc zmieniła wszystko – noc, której nie pamięta. Kiedy więc pojawia się chłopak, który chce jej pomóc, czuje… że nie zasługuje na niego. Zwłaszcza teraz, kiedy wspomnienia powoli wracają. Kto zawinił? Kto skrywa sekrety? Czy życie kiedykolwiek będzie takie samo jak wcześniej?

 

Tytuł: Podbój
Autor: Elle Kennedy
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data premiery: 13 lutego 2017 r.

Dean zawsze dostaje to, czego chce. Czy jest to gol podczas meczu hokeja czy kolejna dziewczyna, prędzej czy później dopina swego. Z kolei Allie nie wie, czego pragnie. Gubi się wśród planów na przyszłość, wciąż nie może zdecydować o swoim zawodzie. Sprawy nie ułatwia fakt, że właśnie rozstała się z chłopakiem, którego uważała za miłość swojego życia. Kiedy więc czuje, że nie ma nic do stracenia, wpada w ramiona Deana. Jedna noc, nic więcej. Czy jednak chłopak będzie w stanie dać jej odejść? Kto komu złamie serce?

Tytuł: Zimowa miłość
Autor: Elżbieta Rodzeń
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data premiery: 13 lutego 2017 r.

Jedna chwila może zmienić wszystko. Anna i Michał zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Razem studiują medycynę, planują przyszłość. Łączy ich nie tylko głęboka miłość, ale też przyjaźń. I nagle Anna zrywa z Michałem. Kończy związek bez słowa wyjaśnienia. Kiedy spotykają się po latach, oboje mają za sobą bagaż doświadczeń. Czy to wszystko znowu może zmienić… jedna chwila?

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia