Lato z książką nadchodzi!

Lato z książką powstało z inicjatywy dyrektora marketingu wydawnictwa Zysk i S-ka, Adama Zyska. Dziś jest organizowane niezależnie przez agencję marketingową ZyskMedia przy wsparciu sponsorów oraz licznych partnerów wydarzenia.

Pierwsze Lato z książką odbyło się w wakacje 2012 roku w Łebie. W kolejnych latach cyklicznie odbywało się w tym nadmorskim kurorcie, a w 2014 roku ponadto na Mazurach i w górach. Dziś jest z powodzeniem organizowane aż w czterech miastach: Łebie (14–16 lipca, Skwer Rybaka), Ustroniu (28–30 lipca, Rynek), Szczyrku (4–6 sierpnia, pl. św. Jakuba) oraz Mikołajkach (18–20 sierpnia, pl. Wolności koło Rynku), aby zapewnić wszystkim odwiedzającym rozrywkę na najwyższym poziomie. Jak co roku do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni wyjątkowi goście, tacy jak: Krystyna Mazurówna, Piotr Gąsowski, Krzysztof Skiba, Karolina Szostak, Marika i Tadeusz Woźniakowie, Robert Biedroń oraz wielu innych. Dzięki temu program jest bogaty i zróżnicowany. Nie zabraknie także strefy dziecięcej, gdzie odbywać się będą m.in. warsztaty literacko-plastyczne.

Lato z książką to jedyna inicjatywa czytelnicza w Polsce, która jest organizowana na taką skalę! Jest ona kierowana nie tylko do przypadkowych wczasowiczów wypoczywających w wymienionych miejscowościach, lecz także do czytelników dobrej literatury z całej Polski. W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy, niezależnie od wieku, bo przecież książka jest idealną formą rozrywki dla każdego z nas!

Program oraz wszelkie szczegóły znajdziecie na stronie internetowej wydarzenia. W imieniu organizatorów i własnym serdecznie Was zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu z książką. 

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia