„Piękne złamane serca” – najpiękniejsza opowieść o przyjaźni

Te wakacje przynoszą świetny debiut, polecany między innymi przez prowadzącą klub czytelniczy Zoe Sugg, autorkę bestsellerowej serii Girl Online. Już jutro, 5 lipca, premiera Pięknych złamanych serc Sary Barnard!

Piękne złamane serca to przejmująca opowieść o trudnej, lecz wielkiej przyjaźni, którą pamięta się do końca życia. To historia trzech nastolatek: Caddie, Rosie i Suzanne – dziewczyn tak różnych, że właśnie to je do siebie zbliża.

Caddy i Rosie przyjaźnią się od zawsze. Mają wspólne sekrety, razem płaczą i razem się śmieją. Pewnego dnia w ich życie wkracza Suzanne o pięknym uśmiechu i smutnych oczach. Między dziewczętami powoli rodzi się prawdziwa przyjaźń, choć Suzanne głęboko skrywa pewną tajemnicę. Tymczasem Caddie dostrzega, że niepokorność może być bardzo ekscytująca. Przeszłość Suzanne stopniowo wychodzi na jaw… A teraźniejszość zaczyna wymykać się spod kontroli.

Sara Barnard w swojej książce pragnie pokazać, że wszyscy mamy możliwość stania się światłem lub ciemnością w życiu tych, których kochamy – a w prawdziwej przyjaźni zawsze występują obie te skrajności*.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej wydawnictwa.

Wydawnictwo Insignis przygotowało spot promujący Piękne złamane serca.

Możecie także przeczytać obszerny fragment powieści. Zachęcamy do lektury!

Zamów książkę już dziś
Materiały graficzne

Niebawem będziecie mogli przeczytać naszą recenzję tej wspaniałej powieści, wyczekujcie!

* Informacja promocyjna przesłana przez wydawnictwo Insignis w celu udostępnienia na stronie.

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia