PREMIERA Bestie i ludzie Jacka Piekary

Są książki i Książki. Te pierwsze – zupełnie zwyczajne, niemal niezauważalne. Te drugie – przez duże „K” – wciągające, fascynujące i niejednokrotnie poruszające. Kiedy akcja zaczyna pędzić niczym pociąg, a bohaterowie stają się naszymi najwierniejszymi przyjaciółmi, wiedzmy, że coś się dzieje. Oto na horyzoncie czai się bestseller. Jacek Piekara powraca w wielkim stylu! Nadchodzą… Bestie i ludzie!

Potwory czają się bliżej, niż myślisz

PATRONAT MEDIALNY

Tytuł: Bestie i ludzie
Autor: Jacek Piekara
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data premiery: 28 lutego 2018 r. 

 

Czas na zupełną nowość Jacka Piekary, jednego z najpopularniejszych pisarzy polskiego fantasy. Znany jest głównie z wymykania się wszystkim schematom, dzięki czemu jego twórczość za każdym razem zaskakuje, szokuje, niejednokrotnie nawet oburza. Do tej pory wydał wiele powieści i opowiadań, m.in. bardzo popularną serię o inkwizytorze Mordimerze Madderdinie, Charakternika, powieść o XVIII-wiecznej Rzeczpospolitej czy zbiór opowiadań Świat jest pełen chętnych suk. W jego twórczości można znaleźć wiele ciekawych spostrzeżeń na temat naszej kultury, ubranych w niesamowicie wciągającą fabułę.

Bestie i ludzie to dziewięć opowiadań o nas, ludziach, a także o bestiach, które mogą czaić się wszędzie. Każde z opowiadań wprowadza w stan choćby lekkiego niepokoju. Czy wiemy wszystko o świecie? Czy możemy być pewni, co zdarzy się za dziesięć minut, dni, lat? Na pewno nie. Nie wiemy prawie nic. I dlatego być może warto przyjrzeć się naszej niewiedzy, naszym lękom i nieświadomościom.

Od dzisiaj cykl opowiadań Jacka Piekary Bestie i ludzie pod patronatem Essentii jest dostępny w sprzedaży. Polecamy! Recenzja już wkrótce! 

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia