„Sexy Bastard”. „Cash”

Cash Gardner jest znany z tego, że zalicza masę panienek w swoim mieszkaniu nad barem. Pracuje jako barman w Altitude, więc podrywanie przychodzi mu z niezwykłą łatwością. Kiedy po raz pierwszy widzi Savannah, wie już, że chce ją zdobyć, jednak kobieta różni się od pozostałych znanych mu osób. Jest niedostępna i nie interesują ją przygody na jedną noc.

 

Tytuł: Cash
Cykl: Sexy Bastard
Autor: Eve Jagger
Wydawnictwo: Kobiece

 

Główny bohater jest kolejnym ciachem, o którym marzy skrycie każda kobieta, choć moim zdaniem w porównaniu z Ryderem, którego poznaliśmy w poprzedniej części, sprawia wrażenie trochę takiej ciepłej kluski. Dobrze, może nie powinnam tak pisać, ale poprzedni bohater wydał mi się bardziej interesujący i zauroczył mnie w zdecydowanie większym stopniu. 

Relacja między Cashem a Savannah jest specyficzna, chociaż okazuje się chwilami bardzo schematyczna. Kobieta sprawia wrażenie „tej niedostępnej” i skutecznie gasi swojego adoratora, ale ten się nie poddaje i ciągle próbuje ją zdobyć. Dla niektórych czytelniczek może wydać się to naprawdę romantyczne i fascynujące (tak, jak dla mnie), ale dla innych to ciągłe zbywanie zalotów Casha może stać się męczące i skończy się porzuceniem książki w połowie. 

Savannah jest typem bohaterki, który ja zawsze podziwiam i lubię. Twardo stąpa po ziemi i trzyma głowę na karku. Mimo tego, że chwilami bywa poważna (lub sztywna), potrafi się bawić, a to jest naprawdę dobra cecha. Szczerze mówiąc, zdecydowanie bardziej podobały mi się rozdziały, w których narratorką była właśnie ta bohaterka, prawdopodobnie dlatego, że to kobieta i łatwiej było mi się wczuć w akcję przedstawioną z jej perspektywy. 

Autorka po raz kolejny pokazała, jak bardzo lubi bawić się uczuciami swoich czytelniczek. Kiedy myślałam, że już wszystko, do samego końca, pójdzie gładko, nagle następowało coś, co całkowicie zmieniało moje zdanie i już właściwie sama nie wiedziałam, co może się jeszcze wydarzyć. Nadszedł moment, żeby powiedzieć, że… Eve Jagger według mnie zdecydowanie bije na głowę Colleen Hoover. I choć obie autorki zyskały moją ogromną sympatię, to bardziej podobają mi się historie wykreowane właśnie przez Evę Jagger. 

W powieściach Jagger znajdziecie wszystko, od gorącego seksu, przez tajemnice z przeszłości i dramaty, aż po doskonały romans, którego nie sposób zapomnieć. Idealna lektura na zimne wieczory, aby podkręcić trochę temperaturę 😉 

Leave a comment



Subskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia