Zapowiedź „Mrocznego układu”

 

Bolesne wspomnienia… znienawidzony sierociniec… tajne układy wpływowych ludzi…

 

Już 19 lutego do księgarń trafi kolejna książka z cyklu Jarocin Mroczny układ! Miłośnikom pierwszej części serii – Czerwieni obłędu – ta informacja na pewno bardzo się spodoba. I prawidłowo, gdyż po poprzedniej lekturze z pewnością czują niedosyt.

Wydawnictwo Novae Res kładzie nacisk na promocję i publikację polskiej literatury. Jej nakładem rocznie ukazuje się ponad 200 nowości. Jak nie zginąć w gąszczu literatury i odnaleźć coś dla siebie? Wystarczy podążać tropem własnych upodobań, poleceń i regularnie odwiedzać strony ulubionych wydawnictw.

Zapowiedź Mrocznego układu jest równie mroczna, tajemnicza i skłaniająca do zadumy, co sam tytuł. Poznamy historię Kacpra Zborowskiego, który w wieku 6 lat trafił do domu dziecka. Obecnie jest dorosły, ale koszmary dzieciństwa wracają do niego ze zdwojoną siłą. Powraca więc do rodzinnego Jarocina, gdzie pragnie zaznać spokoju. Niestety, wpada w sieć intryg i tajemnic. Kacper musi stawić czoła przeszłości i poradzić sobie z teraźniejszością…

Jak potoczą się jego losy? Czy na jego drodze wydarzy się coś, co postawi pod znakiem zapytania jego dalsze życie? To tylko niektóre pytania, które zadają sobie czytelnicy po lekturze krótkiej zapowiedzi. Nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie poczekać na premierę, która już całkiem niedługo!

Mroczne, niepokojące, ale przede wszystkim piekielnie wciągające. Po prostu nie można się oderwać od czytania!

~ Alek Rogoziński

 

Dawid Waszak delikatnie ujął moją dłoń, a potem szarpnął z całej siły zabierając mnie do świata, w którym nadal jestem.

~ Izabela Milik

Leave a commentMilena

4 lata ago

Nie czytałam pierwszej części, ale być może sięgnę po nią. To fakt, że Novae res kładzie nacisk na polską literaturę. Bardzo wielu debiutantów wydają i wydaje mi się to spoko pomysłem.

Subskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia