Czy czyta z nami lekarz? O tajemniczej terapii

Kilka dni temu na naszej stronie pojawiła się zapowiedź nietypowej, niezwykle interesującej inicjatywy stworzonej przez zespół lekarzy… tfu! księgarzy TaniaKsiążka.pl.

Ze względu na to, że Tania Książka jest jedną z naszych ulubionych księgarń, postanowiliśmy włączyć się do akcji jako recenzenci i pomóc sprawić, aby informacja o niej dotarła do jak największej liczby osób – nie tylko blogerów książkowych.

 

Pogotowie Czytelnicze to inicjatywa kierowana do wszystkich tych, którzy cierpią na niedobór książek. Nie od dziś wiemy bowiem, że nie istnieje coś takiego jak ich nadmiar, jest po prostu za mało półek.

Obawiamy się, że półkę będziecie musieli znaleźć sami, ale ten artykuł z pewnością okażą się niezbędny dla wielu czytelników, którzy chcieliby zdobyć swoje ulubione (i nie tylko – w końcu nowości same się nie przeczytają!) powieści taniej niż zwykle. Poniżej zamieszczamy informacje o lekach, czytaj: promocjach, przepisywanych przez zespół Taniej Książki.

 

Będzie tanio! Będzie książkowo. Będzie… TanioKsiążkowo!

 

Ale zanim przejdziemy do recept, trzeba jeszcze poznać objawy. W rolach głównych występują:
kłucie w sercu na widok pustej biblioteczki,
drgawki i głośny szloch po skończonej książce,
a także… niekontrolowany ślinotok spowodowany nowym tytułem…

Doktor Szperakowski zalecił kurację szokową. 40 stopni gorączki chce zwalczyć gorączką cenową! Przepisał pacjentowi 30 000 książek tańszych nawet o 40% i nakazał przyjmowanie lekarstw do 13 marca. Czujesz, że łamie Cię w biblioteczce, a na myśl o braku książek robi Ci się gorąco? Skorzystaj z KsiążkoTerapii w Pogotowiu Czytelniczym!

Czas więc na leki. Oto one:
• końska dawka książek (pakiety),
• kryminały do -35%,
• książki dla kobiet do -35%,
• literatura dla dzieci,
• outlet (końcówki nakładu i książki lekko uszkodzone),
• książki w wersji pocket.

Jeśli chcesz podzielić się ze znajomymi receptą na… szczęście, skorzystaj z hasztagów: #taniaksiazkapl, #pogotowieczytelnicze i #ksiazkoterapia, a także oznacz Tanią Książkę na Facebooku i Instagramie. Zajrzyj też na YouTube, gdzie znajdziesz sporo ciekawostek o Pogotowiu Czytelniczym.

KsiążkoTerapia potrwa do 13 marca, ale to jeszcze nie koniec! Przed nami jeszcze operacja na otwartej książce i książkowa rehabilitacja!

A jeśli wciąż wam mało i potrzebujecie więcej atrakcji… zajrzyjcie tutaj. Konkurs z nagrodami brzmi naprawdę kusząco!

O szczegółach promocji i innych ciekawych inicjatywach będziemy Was na bieżąco informować na fanpage’u Essentii.

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia