Kup szczęście za 15 złotych

„Nie możesz kupić szczęścia, ale możesz kupić książki – wyjdzie na to samo” – tak głosi powszechne wśród moli książkowych hasło promujące czytelnictwo. Brzmi jak chwyt marketingowy, prawda? Po lekturze tego artykułu każdy z was złapie się za głowę i zrezygnuje z tego przekonania raz na zawsze! 

 

Nie wierzycie? Tak, przewidziałam to. Od początku długo myślałam nad tym, jak mogłabym was przekonać do tego, że to jednak najprawdziwsza prawda. Wpadłam na pomysł, że zrobię to tak… 

Ania jest studentką II roku chemii. W przerwie między zajęciami, a także po powrocie do domu sięga po książki, aby choć na chwilę oderwać się od wciąż unoszącego się w powietrzu odoru substancji chemicznych, do których przyzwyczaiła się w wyniku laboratoriów odbywających się codziennie (!). Kto z nas by to przeżył. Ona jednak świetnie daje sobie radę – w chwilach, kiedy zamierza rzucać podręcznikami o ścianę i składać wnioski o rezygnację ze studiów, zaczyna czytać. I przepada na długie godziny. Raz nawet zapomniała pójść spać. I wcale nie czuła się zmęczona. Wręcz przeciwnie – miała wrażenie, że wreszcie odpoczywa i żyje pełnią życia. 

Pewnie zastanawiacie się, jak Ania to robi, że ma aż tyle książek. Obrabowała bank, żeby zdobyć pieniądze na zakup jednej książki na każdy dzień? Otóż… nie. Po prostu zagląda na stronę księgarni Tania Książka, na której zawsze znajduje wartościowe promocje.

Dzisiaj na przykład – zaraz po przebudzeniu – dostała informację o książkach po 15 złotych. Szok! Niedowierzanie. W panującym w pokoju bałaganie jak najszybciej znalazła swój laptop i czym prędzej dostała się na stronę taniaksiazka.pl. Tam rzeczywiście zauważyła odnośnik do podstrony http://www.taniaksiazka.pl/promocja/id-177/ z niekończącą się liczbą książek w promocji. Euforia towarzyszy jej do teraz. Zamówiła ponad 20 książek i zapłaciła za nie prawie dwukrotnie mniej, niż gdyby kupiła je we właściwej cenie. 

I wy możecie mieć swoje ulubione książki i inne bestsellery o wiele taniej. Wystarczy, że tak jak Ania zajrzycie na stronę księgarni, która przekieruje was do miejsca, gdzie szczęście MOŻNA kupić!

Jeśli nie macie teraz czasu, nie martwcie się! Promocja potrwa do 12 czerwca, a zaraz po niej czekają na was kolejne i kolejne. Wygląda na to, że przez Tanią Książkę jednak będziecie musieli zaopatrzyć się w dodatkowe punkty. Takich okazji nie wolno przegapić. 

Kto bowiem przejdzie obok książek po 15 złotych, ten podlega karze pozbawienia czytelniczej wolności do lat dwóch!

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia