Kupuj więcej, płać… mniej!

O rany! Tym razem to już przesadzili. Ania z II roku chemii ledwo się otrząsnęła po zeszłotygodniowych zakupach, a ci znowu jej dołożyli. Ale do rzeczy…

 

Pamiętacie nasz wpis sprzed tygodnia, prawda? O ten. Dobrze, czyli już wiecie, o której Ani mowa. Tę samą Anię i dzisiaj prześladuje pewna informacja. Dziewczyna stara się nie stracić głowy, ale… no nie da się. Zresztą, sami zobaczcie

Pewnie niektórzy z was uznali, że chcę was zmanipulować, i nie kliknęli w powyższy link. Nie szkodzi! Już ja wam wszystko ładnie wytłumaczę. A właściwie nie ja, tylko Ania. 

Tak, dobrze myślicie – napisała do was list. I to taki, którego nie sposób nie przeczytać z wyrazem zachwytu. Oto on. 

Kochani! Wiem, że jest 11.00 i że niektórzy z was dopiero przecierają oczy po przebudzeniu się, ale to, co chcę wam przekazać, jest sprawą niecierpiącą zwłoki! Otóż na stronie taniaksiazka.pl znowu pojawiła się ONA – promocja. Nie wiem już, co robić. Może wy macie sposób na tych kusicieli? Ostatnio kupiłam ponad 20 książek, a teraz znowu będę musiała kupić kilka. Co najmniej trzy. Wymyślili sobie, że gdy w koszyku znajdzie się jedna książka, zostanie naliczony 40-procentowy rabat; gdy dwie – 45-procentowy, a gdy trzy – aż 50-procentowy! Czy to nie szaleństwo? Mało powiedziane! To szaleństwo nad szaleństwami. Ech… Strzeżcie się ich. Pamiętajcie: taniaksiazka.pl – zaglądacie tam na własną odpowiedzialność! 

Jak zwykle przekoloryzowała. No bo jakżeby inaczej. Ale fakt, dziewczyna jest przerażona. Nigdy jej się nie zdarzyło mieć zapas książek do czytania na każdą okazję, aż tu nagle… takie coś. Tania Książko – opanuj się (i organizuj jeszcze więcej takich fantastycznych akcji!).

[Cicho, żeby Ania nie podsłyszała] Pamiętajcie: 

1 książka = 40%
2 książki = 45%
3 książki = 50%

(aż do 19 czerwca!)

Nie mówcie Ani. Co złego, to nie ja. Do zobaczenia przy kasie!

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia