Nastąpiło przesilenie!

Kochani, 

codziennie witamy Was w Essentii o 11.00, ale dzisiaj… o 8.00. Dlaczego? Opowie Wam o tym Ania, którą znacie z poprzednich wpisów: tego i tego. Gotowi? 

Cześć! To ja, Ania. Pamiętacie mnie? Studiuję chemię i nałogowo czytam. Wiem, brzmi abstrakcyjnie, ale taka jest prawda. Dobrze, do rzeczy, nie ma czasu. Wstałam o 7.00, bo zewsząd zaczęto mnie bombardować telefonami. Najpierw zadzwoniła ciotka, później przyjaciółka, później jej siostra, a na końcu nawet moja mama, która nie interesuje się takimi rzeczami! Kiedy dzwoni moja mama, to znaczy, że baaardzo ważne. 


– Córciu, słyszałaś, słyszałaś, słyszałaś?! 
– Ale o czym, mamo? 
– O zakupowym przesileniu!!!
– Hmm… Nie… A powinnam?
– No jak to nie?! Przecież to Tania Książka! Tylko dzisiaj możesz kupić książki w najniższych cenach! Szybko, szybko, bo ceny zmieniają się jak szalone i kto pierwszy, ten lepszy. Nie możesz tego przegapić. Podaję ci adres strony: http://www.taniaksiazka.pl/t/dobra-ksiazka. Zapisałaś?
– Tak, mamo, zapisałam, dziękuję!!! Rozłączam się i biegnę do laptopa. Do zobaczenia później. 

Tak wyglądała moja rozmowa z mamą. Jak widzicie, sprawa była niecierpiąca zwłoki. Nie kupić książek w tak niskich cenach to skandal. Wiem, że kochacie książki tak jak ja, więc wybaczcie, ale właśnie ustaliłam Wam plan dnia: punkt pierwszy: ZAKUPY W TANIEJ KSIĄŻCE. Mam nadzieję, że się na mnie nie obrazicie, a wręcz przeciwnie – w końcu wszyscy dobrze wiemy, jak potrafią cierpieć nasze portfele w zderzeniu z premierami książek. Zróbcie im niespodziankę i tym razem wydajcie znacznie mniej. A nuż uda Wam się zdobyć perełki za grosze! Do napisania! 

Czyli już wszystko wiecie. Jedyne, co możemy powtórzyć, to że chyba nie macie wyjścia. Jeśli Ania ustala wam plan dnia, wiedzcie, że nie można tego zlekceważyć. Do biegu gotowi, start! Czekają na was takie cuda, jak Przesilenie Katarzyny Bereniki Miszczuk, Moja krótka historia Stephena Hawkinga czy Domniemanie niewinności Whitney G. Polowanie czas zacząć! 

Promocja potrwa tylko dzisiaj – do magicznej godziny 23.59. 

Dajcie znać, na jakie książki się skusiliście. Nasza lista must have wciąż jest otwarta! 

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia