Zabierz książki na wakacje i nie rezygnuj z dużej porcji lodów!

Jeden z piękniejszych wakacyjnych dni… Bezchmurne niebo, słońce, skrząca się woda, wilgotny piasek… Tak, to iście letnia sceneria. Czego brakuje? Książki! 

 

Podobno walizki mają poszerzenia po to, aby w środku oprócz ubrań i najpotrzebniejszych rzeczy można było zmieścić książki. Nie zamierzamy z tą tezą polemizować. Wręcz przeciwnie – to doskonała wymówka do tego, aby zabrać na wakacje nie jedną książkę, która zmieści się w podróżnym plecaku, ale nawet 5! 

Ale książki nie byle jakie! Otóż okazuje się, że wcale nie musimy zawczasu przepraszać naszego portfela, aby wydać ostatnie pieniądze na najnowszą książkę ulubionej autorki. Możemy mieć i ją, i wiele, wiele innych za grosze! 

Kosmicznie niskie ceny to ulubione wyrażenie TanioKsiążkowej ekipy. Nic więc dziwnego, że wykorzystała kolejną okazję do tego, aby umilić nam wakacyjny wypoczynek. Koniec z narzekaniem na to, że książki kosztują miliony monet! Aż do końca wakacji możecie zdobyć książki na wakacje w doskonałych cenach (i wcale nie musicie rezygnować z dużej porcji lodów podczas urlopu!). 

 

Szalejecie za Nosowską? Proszę bardzo – A ja żem jej powiedziała… o 40% tańsza! Lubicie tematykę wojenną? Nie ma sprawy – Tatuażysta z Auschwitz poleca się za niecałe 21 złotych! Wielbicielki gorących romansów również mogą już ostrzyć pazurki na kolejną petardę uczuć – Zakochaj się we mnie za nieco ponad 11 złotych! Znalazło się też miejsce na mrożące krew w żyłach historie sensacyjne i kryminały uwielbianego przez wielu czytelników Remigiusza Mroza – seria z komisarzem Forstem przeceniona w całości!

 

Spieszcie się i przebierajcie w tonie książek tańszych nawet do 80% – przez całe wakacje! Zaczytane wakacje.

 Czas start!

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia