„Dla niego wszystko”

Od czasu, gdy przeczytałam Dla niej wszystko, minęło już kilka dobrych miesięcy. A nawet więcej, bo prawie rok. Po tak długim czasie nareszcie udało mi się przeczytać i drugą część, tym razem o losach Paige i Ryana.

 

Tytuł: Dla niego wszystko
Cykl: For Her (tom 2)
Autor: Alexa Riley
Wydawnictwo: Burda Książki

 

Myślę, że nie muszę przedstawiać tej pary, ponieważ osoby, które czytały o losach Milesa oraz Mallory, Paiga i Ryana również doskonale znają.

Tutaj autorki skupiły się bardziej na ukazaniu historii tej dwójki bohaterów. Każdy z nich jest na swój sposób straszny i budzi u czytelnika współczucie. Paige jako główną bohaterkę polubiłam bardzo, bardzo. Mimo własnych demonów stara się być najlepszą przyjaciółką na świecie i zawsze jest gotowa pomóc Mallory.

Z kolei o Ryanie mogę powiedzieć, że jest takim typowym samcem alfa, który pilnuje tego, co należy do niego i nie pozwala na to, by nieupoważnieni się do tego zbliżyli. Wiem, że zabrzmiało to tak, jakby traktował Paige jak rzecz, ale chodzi mi tu o to, że on w ten sposób ją chronił i chciał pokazać, że to jego kobieta. Na swój sposób jest to nawet urocze, ale ja wiem, że tylko bym się męczyła mając kogoś takiego jak Ryan.

Bohaterowie są genialnie wykreowani, ale umówmy się – to ich relacja odgrywa tutaj główną rolę. Jest to związek pełen pasji, namiętności i oczywiście miłości w najczystszej jej formie. Rzecz jasna, żeby nie było za słodko, autorka dodała tutaj również kilka dramatycznych scen, które mnie osobiście zmroziły krew w żyłach.

Do teraz nie wiem, jak udało mi się przeżyć te wszystkie emocje pozostając nadal w jednym kawałku.

Podobnie jak poprzedni tom, część druga, czyli Dla niego wszystko bardzo mi się spodobała. Teraz mam ogromny dylemat, która powieść jest lepsza. Chyba obie książki są na podobnym poziomie, co się rzadko zdarza przy jakichkolwiek cyklach. Chociaż… nie, jednak druga część wygrywa. Zdecydowanie.
Jeżeli pokochaliście bohaterów z pierwszej części, to postacie z drugiego tomu również pokochacie, gwarantuję.

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia