ZaMIŚleni, zJEŻeni…

Drodzy czytelnicy,

jesień zagościła już u nas na dobre. Zakończył się najpłodniejszy czytelniczo czas, kiedy to mogliśmy łykać książki do woli, w dowolnych ilościach oraz w każdym miejscu i czasie. Mimo to jesień również sprzyja czytaniu – kiedy dookoła robi się kolorowo, a świat spoziera niesamowita aura, można znaleźć ogrom okazji do tego, aby rzucić wszystko i… zatopić się w fantastycznym literackim świecie. Wystarczy tylko się rozejrzeć…

I co my tu mamy? Listek zielony, listek pomarańczowy, listek czerwony. O, a ten trójkolorowy. Ten nieco uschły, ale ten z kolei przeuroczy. W sam raz do zielnika!

– Och, a cóż ja tu widzę? 10? 15? 20? Co to? – powiedział Henryk i się… zaMIŚlił

– Chyba raczej: kto to – odrzekł równie zaskoczony, wręcz zJEŻony, Albercik. – Mój przyjaciel kot, Bracia Slater, Dziewczyna z nagietkowym szalem, Bree Tanner…?

Kiedy tak obaj wpatrywali się w znaleziska i zastanawiali się nad tym, o co tak naprawdę chodzi, nad ich głowami przeleciał bocian Borys.

– Jak to: co to? Jak to: kto to? Toż to promocje Taniej Książki! Nie wiedzieliście, że do 16 października przecenili masę książek nawet do 10 zł?!

Henryk i Albercik spojrzeli na siebie, potem na Borysa i znów na siebie. Okazało się, że ich znaleziska to kody rabatowe na książki! A przyjaciel kot, bracia Slater, dziewczyna z nagietkowym szalem i tajemnicza Bree Tanner to bohaterowie jednych z wielu książek, które mogą kupić w okazyjnych cenach.

– No tak, oczywiście! – krzyknął Albercik. – Nie wiem, jak ty, Henio, ale ja biegnę zamówić tego przyjaciela kota. Może nie będę już taki samotny!

Henryk tylko westchnął, ale w głębi serca doskonale wiedział, że choć się nie przyzna, i tak zrobi to samo.

Jeśli i wy nie chcecie być jesienią samotni – weźcie przykład z miśka i jeżyka i czym prędzej zaglądajcie na stronę Taniej Książki, gdzie czekają na was niesamowite książki za 10, 15 albo 20 złotych. Wśród nich znajdziecie wspomniane już tytuły, ale i wiele, wiele innych nowości, których nie może zabraknąć w waszej biblioteczce.

Cieszcie się kolorową jesienią i zaczytajcie się. Nie radzimy tylko się zaMIŚlać i JEŻyć – do końca promocji zostało zaledwie parę dni! To jak?

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia