Tylko dla ciebie

Sydney i jej przyjaciółka Sienna dostają szansę na spełnienie swojego wielkiego marzenia. Wyruszają w trasę koncertową ze znanym zespołem rockowym! To będzie prawdziwe wyzwanie dla Jacka i Sydney. Jak mają przetrwać taki kawał czasu osobno? Jednak to nie koniec. Podczas trasy kobieta spotyka kogoś, kto zwrócił na nią szczególną uwagę. Czy związek kochanków przetrwa?

Tytuł: Tylko dla ciebie
Autor: Vi Keeland
Cykl: Cole (tom 2)
Wydawnictwo: Kobiece

Bestsellery

Kilka miesięcy temu, jeszcze w wakacje, przeczytałam swoją pierwszą książkę autorstwa Vi Keeland. Była to książka o uroczym tytule Tylko twój. Choć tamta książka jakoś szczególnie mnie nie zachwyciła, to jednak zdecydowałam się przeczytać tom drugi. Czy tym razem było lepiej?

Sydney zdecydowanie zyskała w moich oczach. Dlaczego? Już wam mówię. Podczas pewnej sytuacji, gdy jeden z niezwykle przystojnych mężczyzn zaczyna z nią flirtować, a na końcu ją całuje,  ona nie rzuca się w jego ramiona, nie zatraca się w nim. W głowie cały czas ma Jacka i pomijam już to, że prawdopodobnie bała się jego reakcji. Książek tego typu przeczytałam już kilka, a w niektórych bohaterki najpierw wpadały w ramiona przystojniaka, a potem zżerało ich sumienie z powodu zdrady. 

Jacka jak nie lubiłam wcześniej, tak i teraz nie przepadam za nim specjalnie. Chociaż bardzo spodobało mi się jego postępowanie w stosunku do Sydney, kiedy była w trasie. Jakie? A tego już musicie się dowiedzieć sami. Ja jestem pełna podziwu dla tego bohatera za takie poświęcenie. Mało który mężczyzna zdobyłby się na taki czyn. 

Sienna nadal wymiata i jest najbardziej charakterystyczną bohaterką tych książek. Taka przyjaciółka to zdecydowanie skarb. 

Jest to historia miłosna dwojga ludzi, którzy mimo przeciwności losu są gotowi na walkę o ich związek. Pierwsza część nie za bardzo przypadła mi do gustu, ale ta druga chwyciła mnie za serce. Vi Keeland nadal skupia się na związku głównych bohaterów, ale nie tylko.

Mogłabym tak pisać bez końca, ale zależy mi na tym, by ta recenzja była krótka i na temat. Myślę, że lektura Tylko dla ciebie będzie idealna dla miłośniczek dobrego romansu, pełnego namiętności i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ze swojej strony naprawdę polecam. 

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia