Styczniowy szał czytania

Kochani!

Skończyły się ferie zimowe (przynajmniej w Wielkopolsce, skąd was serdecznie pozdrawiam), ale zima nas nie opuściła. Mimo że w niektórych miejscach śnieg to już przeszłość, wciąż można poczuć mroźny, ale kojący oddech Królowej Śniegu… 

Tak się składa, że Królowa Śniegu odwiedziła mnie parę dni temu i przekazała informację, która – cytuję – wstrząśnie całą społecznością. Oczywiście w sensie jak najbardziej pozytywnym i korzystnym dla nas wszystkich. Otóż… 

  1. Tania Książka przedstawiła aż dwie książkowe promocje, z których powinniśmy skorzystać. 
  2. W ramach tych promocji niektóre książki zostały przecenione do 50% (https://www.taniaksiazka.pl/t/ksiazka-na-wieczor), a inne aż do 9 złotych (https://www.taniaksiazka.pl/t/ksiazki-do-9-zl)! 
  3. Jeśli nie skorzystamy z jednej z tych promocji, prawdopodobnie Królowa Śniegu ześle na nas potężną śnieżycę…

Co wy na to? Myślę, że nie warto martwić Królowej i na wszelki wypadek skorzystać z obu promocji – może wtedy zamiast śnieżycy ześle na nas wieczne szczęście? Przydałoby się! 

Wśród książek przecenionych do 50% znajdziecie między innymi niewątpliwy bestseller ostatniego czasu – Tatuażystę z Auschwitz, „nieautoryzowaną autobiografię” Kuby Wojewódzkiego, czy też powieść Katarzyny Nosowskiej, która wciąż cieszy się ogromną popularnością: A ja żem jej powiedziała.

Jeśli chodzi o książki do 9 złotych – poszalejecie jeszcze bardziej! Możecie przebierać w perełkach typu Rok 1985 George’a Orwella, a nawet nowościami i bestsellerami ulubionych autorów: Katarzyny Puzyńskiej, Remigiusza Mroza, Katarzyny Bondy czy Stephena Kinga. 

Proszę nie denerwować Królowej Śniegu. Pamiętacie, do czego była zdolna, prawda? Bawcie się i szalejcie na całego – a osiągniecie więcej, niż moglibyście sobie kiedykolwiek wymarzyć… 

Obie promocje potrwają do środy 29 stycznia, więc… do dzieła! 

Do bieguuu… 

Gotowiii…

START!

Leave a commentSubskrybuj przez e-mail!

Wprowadź swój adres e-mail, aby zaprenumerować artykuły naszej redakcji i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez e-mail.

Join 13 other subscribers

Czytaj pierwszy!

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia