Rekomendacje

Redakcja Essentia to miejsce, w którym pasja spotyka się z talentem; w którym można odnaleźć inspirację oraz przepis na dobry dzień. Każde słowo recenzji pozwala na dokonanie wstępnej weryfikacji listy lektur. Mamy szansę zapoznać się też z filmami zapadającymi w pamięć, a także tymi, na które szkoda naszego cennego czasu. Otulą nas dźwięki muzyki, zajrzymy za kurtynę sceny teatru, a wytrwali i obdarzeni wyobraźnią gracze będą mogli wziąć udział w licznych konkursach ze wspaniałymi nagrodami. Nie dziwi zatem, że Essentia jest miejscem, w którym czujemy się jak w domu…

Justyna Gul – qulturaslowa.blogspot.com

 

Panuje tutaj bardzo miła i przyjazna atmosfera. Na portalu mogę znaleźć wiele informacji dotyczących kultury. Jako mól książkowy uwielbiam czytać publikowane wpisy dotyczące literatury i nowości książkowych. Ciekawą inicjatywę stanowią organizowane przez Redakcję konkursy. Dzięki Essentii mogę oderwać się od szarej i nudnej rzeczywistości, rozwijać własne zainteresowania i pasje. Dodatkowo na bieżąco mogę śledzić wszystko to, co dzieje się w świecie kultury i rozrywki.

Monika Hetz – ksiazkowyswiatmoniki.blogspot.com

 

Redakcja Essentia to jeden z najmilszych portali, w którym zawsze gości niezwykle przyjemna atmosfera. Załoga portalu ani razu mnie nie zbyła, wręcz przeciwnie – za każdym razem mnie wspierała i odpowiadała na zadane pytania. Jest niezwykła. Od każdej osoby czuć bijącą sympatię. Gorąco zachęcam do odwiedzania tego portalu – portalu przyjaznego czytelnikom. 

Grażyna Wróbel – czytaninka.blogspot.fr

 

Przez pewien czas byłem redaktorem Essentii i był to mój najlepszy wybór. Zdobyłem tam doświadczenie oraz poznałem ludzi, którzy chcą rozwijać swoje pasje. Redakcję Essentia lubię przede wszystkim za bardzo dobre recenzje, systematyczność, rzetelność oraz wszechstronność, bo każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Wierzę, że niebawem stanie się ona znana w całej Polsce (o ile już nie jest). Ten portal jest bardzo potrzebny.

Sebastian Czapliński – zaczytanywksiazkach.wordpress.com

 

Recenzje pełne pasji, w których się zakochasz do tego stopnia, że zapragniesz mieć książkę na własność? Cudowna i ciepła atmosfera? Wszystko to i znacznie więcej tylko na portalu redakcja-essentia.pl! Gorąco polecam!

Michalina Foremska – papierowybluszcz.blog.pl

 

Redakcja-essentia.pl to nowy wymiar czytelnictwa. Szczere recenzje, miła atmosfera i książkowe rozmowy bez końca. Jeśli szukasz miejsca, które pochłonie Cię całkowicie, to Essentia pasuje do Ciebie wyśmienicie 🙂

Ewelina A. Chojnacka – black-crow.blog.pl 

 

Redakcja Essentia to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Duża dawka literatury, ciekawostki ze świata filmu, muzyczne inspiracje i szczypta teatru. Dla mnie i innych książkoholików oczywiście liczy się przede wszystkim ogrom książkowych nowości, przedstawionych w tak interesujący sposób, że człowiek od razu chciałby mieć książkę przed sobą. A i to może się spełnić, bo Essentia często organizuje konkursy, dzięki którym można wygrać nasze wymarzone powieści.

Estetyczna

Sensowna

Schludna

Energetyczna

Naturalna

Tajemnicza

Intrygująca

Ambitna

Taka właśnie jest Redakcja Essentia 🙂

Izabela Łapacz – czytambozyje.blogspot.com

 

Jest tu tak, jak być powinno. Panująca tu atmosfera jest spokojna i miła. Każdy z pewnością poczuje się jak w domu, z kawą czy herbatą i dobrym tekstem w tle. Wszystko ma swój porządek, na pewno się tu nie zgubisz, ale znajdziesz to, czego szukasz. Mnie się tu podoba i zostanę na dłużej, a Ty? 🙂

Aleksandra Bogdańska – viktolandia.blogspot.com

 

Redakcję Essentia odwiedzam od początku jej działania, dzięki czemu miałam okazję widzieć, jak rozkwita. I proszę, z małego miejsca stała się portalem! Zawsze zaskakiwała mnie liczba ciekawych materiałów pojawiających się na stronie: od recenzji, przez cykle, po ciekawe artykuły o przeróżnej tematyce, tak by każdy znalazł coś dla siebie. To niezwykle przyjazne dla każdego miejsce, do którego lubię wpadać. Mam nadzieję, że Essentia z każdym dniem będzie się rozwijać coraz bardziej!

Michalina Kulińska – ksiazkowyswiat.blogspot.com

 

Od bardzo dawna obserwuję Essentię. Często zaglądam na stronę, a właściwie za każdym razem, gdy tylko zobaczę, że pojawiło się coś nowego. Czytam artykuły i recenzje. To one powodują, że moja lista książek do przeczytania się rozrasta, za co bardzo dziękuję. Bardzo lubię Niedzielne Migawki oraz cykl Oczami polonistki. Jest po prostu wspaniale. Czuję się tutaj wyśmienicie. Odpowiada mi panująca tu atmosfera. Redaktorzy zawsze potrafią odpowiadać na komentarze, a to wiele dla mnie znaczy. Lubię dialog, jaki dzięki temu możemy nawiązać 🙂 Życzę Essentii tego, aby dalej tak się rozwijała.

Magdalena Hupało – zagubieniwswiecieksiazek.blogspot.com

Rekomendacje czytelników

© 2017 Redakcja Essentia